Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Аератор фігурного катання

Код товару: 14623
Відсутній
Ціна: 409,00 грн
Колір: серебро
Покриття: глянцевое
Товщина металу, мм: 0,40

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

Вентильований коник - пристрій, що встановлюється на скатні дахи для організації примусової вентиляції даху. Він являє собою простий прилад із пластику, що встановлюється уздовж коника покрівлі з м'якої черепиці, профнастилу або металочерепиці. Вентильований коньковий профіль має наступні функції:

  1. Надійно герметизує Кроковоє з'єднання скатних дахів, щоб через нього не виникали протечки. Трикутна форма коника ускладнює закладення цього слабкого місця покрівлі з профнастилу і профлиста, через яке може просочуватися тала і дощова вода.
  2. Відкриває доступ для повітря. Вентиляційний зазор, який утворюється при установці коника такої конструкції відкриває нагрітому повітрю всередині приміщення шлях на вулицю, що створює свого роду тягу і змушує повітря циркулювати всередині будинку.
  3. Закриває вентиляційний зазор від проникнення комах і наметанія снігу. Пристрій коника задумано таким чином, що в нього не може затекти вода, залетіти сніг або комахи.
  4. Дозволяє випаруються зайвій волозі. Пари, насичені вологою, є продуктом життєдіяльності людини. Вони разом з повітрям піднімаються вгору, охолоджуються і конденсуються на елементах кроквяної каркаса. Термоізоляційний шар покрівлі з профнастилу, м'якої черепиці або металочерепиці через намокання втрачає велику частину теплозберігаючих властивостей, а деревина каркаса гниє і покривається пліснявою. Монтаж провітрюваного коника вирішує цю проблему, відкриваючи повітря кисню і дозволяючи лишків ваги випаровуватися.
Колір
серебро
Покриття
глянцевое
Товщина металу, мм
0,40

ВідгукиАератор фігурного катання

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення