Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Клей для керамограніту Ансерглоб (Anserglob) ВСХ-34, 25 кг

Код товару: 11047
Під замовлення
Ціна: 138,85 грн
Бренд: Ансерглоб (Anserglob)
- +

Купити оптом

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

Суміш клейова ANSERGLOB ВСХ 34 призначена для облицювання бетонних, газбетон, цегляних, цементно-піщаних і цементно-вапняних недеформованих поверхонь, монолітних підлог {в тому числі з підігрівом) керамічною, бетонною плиткою і штучним каменем а також плиткою з водопоглинанням менше 1% (керамограніт ), в тому числі підлогових великого формату. Клей можна використовувати всередині і зовні виробничих і житлових будівель, на терасах, балконах.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Товщина клейового шару 2-10 мм

Пропорція суміші 0,24-0,26 л.води / кг

Час придатності до роботи не менше 2 годин

Відкритий час робіт не менше 20 хв.

Час коригування не менше 10 хв.

Час твердіння розчину через 24 години

Адгезія до основи не менше 1,0 МПа

Морозостійкість не менше 50 циклів

Зрушення не більше 0,5 мм

Температура основи від + 5 ° С до + 30 ° С

Температура експлуатації від -30 ° С до + 80 ° С

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути досить міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи видалити. Нерівності поверхні до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю ANSERGLOB BCX 34, великі нерівності - великі нерівності (стін) штукатурним розчином ANSERGLOB BCT 20, (підлог) - цементним стягуванням ANSERGLOB LFS 70. що сильно основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючу емульсій «ANSERGLOB» і витримати 4 години. Слабко підстави перед початком робіт обробляються «ANSERGLOB» EG 62 і витримуються від 3 до 6 годин. У разі облицювання методом плитка по плитці поверхню необхідно заґрунтувати адгезійної емульсією ANSERGLOB EG 62 (Quartz grunt).

ПРИГОТУВАННЯ СУМІШІ

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,24 - 0,26 л води на 1 кг (6-6,5 л води на мішок 25кг) суміші при одночасному перемішуванні уручну або механічно дрилем з насадкою на низьких оборотах до отримання однорідної і еластичної маси. Через 5 хв суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Приготовану суміш розчину нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки на облицьовується поверхню. Потім розчин «причісується» зубчастої гребінкою або шпателем з U-образними або квадратної форми зубцями, які утворюють на поверхні рівні гребені однієї висоти. Залежно від товщини і розміру облицювальний матеріал підбирається розмір зуба шпателя (наприклад, для плитки розміром 20х20 см використовуються гребінки з квадратними зубцями розміром 6 мм і більше). Плитки укладають по черзі на вкриту клейовим розчином поверхню і рівномірно притискають. Положення плитки можна корегувати протягом 10 хвилин з моменту приклеювання. Шар клею між пліткойі підставою повинен бути товщиною мінімум 2 мм щоб повністю проявилася здатність клею до схоплювання. При використанні плитки, виготовленої вручну, з нерівною зворотною стороною і деякої різаною керамічної і кам'яної плитки потрібне додаткове нанесення клею на зворотну сторону плитки за допомогою прямокутної кельми, для досягнення повного контакту між плиткою і основою. Нанесення клею на зворотну сторону плиток є додатковим заходом і не замінює його розподіл по поверхні підстави. Ширина шва між плитками повинна бути не менше 1,5 мм. Плитки попередньо не змочується!

Витрата суміші при товщині 1 мм становить в середньому 1,3 кг / м².

 

 

 

 

 

 

 

Бренд
Ансерглоб (Anserglob)

ВідгукиКлей для керамограніту Ансерглоб (Anserglob) ВСХ-34, 25 кг

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення

Клей для плитки із каменю Церезіт (Ceresit) СМ 117/25 Клей для плитки із каменю Церезіт (Ceresit) СМ 117/25

381,55 грн

Під замовлення
Клей для керамограніту Бауміт (Baumit) Про Плюс, 25кг Клей для керамограніту Бауміт (Baumit) Про Плюс, 25кг

136,55 грн

Під замовлення
Бренд
Церезит (Ceresit)
Баумит (Baumit)
Мастер (Master)