Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Клей для камінів та печей Ансерглоб (Anserglob) ВСХ-35, 25 кг

Код товару: 11048
Під замовлення
Ціна: 194,85 грн
Бренд: Ансерглоб (Anserglob)
- +

Купити оптом

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

АNSERGLOB BCX-35 - клейова суміш призначена для облицювання камінів і печей, а також вертикальних поверхонь, всіма видами плиток з природного, штучного і литого каменю (крім мармуру), а також бетонної, керамічної облицювальною плиткою розмірами не більше ніж 400х400 мм. Клейова суміш ANSERGLOB BCX 35 призначена для використання всередині і зовні будинків.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

Товщина клейового шару 2-10 мм

Пропорція суміші 0,21-0,24 л.води / кг

Час придатності до роботи не менше 2 годин

Відкритий час робіт не менше 20 хв.

Час коригування не менше 10 хв.

Час твердіння розчину через 24 години

Адгезія до основи не менше 1,5 МПа

Морозостійкість не менше 75 циклів

Температура основи від + 5 ° С до + 30 ° С

Температура експлуатації від -30 ° С до + 80 ° С

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна бути досить міцною, очищеною від пилу, бруду, вапна, масел, жирів, воску, масляних або емульсійних фарб. Неміцні ділянки основи видалити. Нерівності поверхні до 10 мм вирівняти клейовою сумішшю ANSERGLOB BCX 35, що сильно основи перед виконанням робіт необхідно обробити однією з глибокопроникаючу емульсій «ANSERGLOB» і витримати 4 години. Слабко підстави перед початком робіт обробляються «ANSERGLOB» EG 62 і витримуються від 3 до 6 годин.

ПРИГОТУВАННЯ СУМІШІ

Суху суміш необхідно засипати в ємність з чистою водою з розрахунку 0,21 - 0,24 л води на 1 кг (5,25-6,0 л води на мішок 25кг) суміші при одночасному перемішуванні уручну або механічно дрилем з насадкою на низьких оборотах до отримання однорідної і еластичної маси. Через 5 хв суміш необхідно повторно перемішати, після чого її можна використовувати протягом 2 годин.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Приготовану суміш розчину нанести за допомогою лопатки, шпателя або терки на облицьовується поверхню. Потім розчин «причісується» зубчастої гребінкою або шпателем з U-образними або квадратної форми зубцями, які утворюють на поверхні рівні гребені однієї висоти. Залежно від товщини і розміру облицювальний матеріал підбирається розмір зуба шпателя (наприклад, для плитки розміром 33х33 см використовуються гребінки з квадратними зубцями розміром 8 мм і більше). Плитки укладають по черзі на вкриту клейовим розчином поверхню і рівномірно притискають. Положення плитки можна корегувати протягом 10 хвилин з моменту приклеювання. Шар клею між плиткою і основою повинен бути завтовшки мінімум 2 мм щоб повністю проявилася здатність клею до схоплювання. При використанні плитки, виготовленої вручну, з нерівною зворотною стороною і деякої різаною керамічної і кам'яної плитки потрібне додаткове нанесення клею на зворотну сторону плитки за допомогою прямокутної кельми, для досягнення повного контакту між плиткою і основою. Нанесення клею на зворотну сторону плиток є додатковим заходом і не замінює його розподіл по поверхні підстави. Ширина шва між плитками повинна бути не менше 2 мм. Плитки попередньо не змочується!


Витрата суміші при товщині 1 мм становить в середньому 1,3 кг / м².

 

 

 

 

 

 

Бренд
Ансерглоб (Anserglob)

ВідгукиКлей для камінів та печей Ансерглоб (Anserglob) ВСХ-35, 25 кг

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення

Клей для камінів Сілтек (Siltek) Т-84, 25 кг Клей для камінів Сілтек (Siltek) Т-84, 25 кг

174,88 грн

Під замовлення
Бренд
Силтек (Siltek)