Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Клей для керамограніту Бауміт (Baumit) Про Плюс, 25кг

Код товару: 10687
Під замовлення
Ціна: 136,55 грн
Бренд: Баумит (Baumit)
Витрати води: 5,5 л/25 кг
Час споживання розчину: не более 4 часов
Відкритий час: не менее 20 минут
Час корекції: не менее 10 минут
- +

Купити оптом

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

Бауміт ПРОПЛЮС клеюча суміш для керамограніта, 25кг

Клей для плитки Бауміт - тиксотропна модифікована суміш для облицювання керамогранитной плиткою на основі цементу. Відповідає класу Ц.1.ЗК2, згідно ДСТУ Б В.2.7-126: 2011, і класу C1Т, згідно з європейськими нормами EN 12004.

Застосування Бауміт клею для плитки

Купити клей Бауміт потрібно для облицювання керамічною плиткою розміром не більше 400х400 мм, натуральним і штучним каменем підготовлених недеформівних бетонних, цементних та гіпсових підстав.

Застосовується для проведення в будівлі внутрішніх і зовнішніх робіт. Для облицювання матеріалами світлих порід - Baumacol Bianco, FlexMarmor. Для облицювання деформівних основ - Baumacol FlexUni, FlexTop, FlexMarmor.

Підстави для облицювання керамічної плитки Baumit Baumacol

Укладання плитки потрібно здійснювати тільки на сухе, що не промерзле, міцне і не деформується підставу. Поверхня повинна бути очищена від пилу, бруду, масел, жирів, мастил, залишків старої фарби і відповідати вимогам СНиП 3.04.01-87, ДБН В.2.6-22-2001. Неміцні ділянки варто видалити.

Відколи, раковини, тріщини відновлюються з використанням ремонтних сумішей Baumit. Підстави, пошкоджені мікроорганізмами, очищаються механічним способом і обробляються складом Baumit SanierLösung.

Клей для плитки Бауміт можна наносити на попередньо прогрунтовану підстави, бетон, газобетон, цементні і гіпсові штукатурки. Він непридатний для нанесення на:

  • дерев'яні, металеві та полімерні підстави;
  • вологі приміщення;
  • балкони та тераси;
  • басейни;
  • підлоги з підігрівом.

Підготовка підстави: вбираючі підстави - глубокопроникающая грунтувальна суміш Baumit Grund; не вбирають підстави - грунтувальна суміш Baumit SuperGrund. Для вирівнювання поверхонь слід нанести на стіну або підлогу суміш Baumacol Preciso.

Спосіб застосування клейової суміші Baumit ProPlus

Заміс. 25 кг сухої суміші Baumacol Pro засипати в ємність до 5,5 літрам чистої води, перемішувати за допомогою будівельного міксера протягом 3 хвилин до утворення однорідної маси без грудок. Витримати 5 хвилин і повторно перемішати.

У приготовлений клейовий розчин не додавати воду і інші матеріали. Завжди замішувати все вміст мішка.

Нанесення і укладання. Плитку і підстава попередньо не змочується. Гладкою стороною зубчастого шпателя нанести на поверхню шар клейового розчину, після чого розрівняти шар зубчастої стороною шпателя (шпатель необхідно тримати під кутом 45º до поверхні). Після укладання облицювального матеріалу, слід видалити вологою губкою можливі залишки клейового розчину.

При облицюванні зовні застосовується комбінований метод: клей на основі цементу наноситися на основу шаром товщиною в розмір зубця шпателя, а також на тильну сторону облицювального матеріалу шаром близько 1 мм.

Приготований клейовий розчин використовувати протягом 4 годин. Плитку необхідно укласти пізніше 30 хвилин з моменту нанесення клею.

Коригування клінкерної плитки можна провести протягом 10 хвилин після її укладання. Розшивку швів виконати через 48 годин для підлог і через 12 годин для стін. Протягом 48 годин після укладання плитки облицювальну поверхню не наражати механічного впливу. При виконанні всіх вищевказаних робіт дотримуватись вимог ДБН В.2.6- 22: 2001, а також правила технологічної карти Baumit.

Рекомендації по роботі з клеєм Baumit ProPlus

Досвідчені будівельники не радять працювати при температурі нижче +5 ⁰С і вище +30 ⁰С; при впливі на поверхню під прямими сонячними променями дощу, сильного вітру або протягу.

Процес роботи в сухих і вологих приміщеннях відрізняється. Наприклад, висока вологість повітря і низькі температури можуть значно збільшити час твердіння клейової суміші. Не варто додавати в клей добавки, які не рекомендовані виробником. При утворенні «плівки» на розчині потрібно припинити подальші роботи, а клейовий розчин - видалити.

Технічні характеристики вказані при температурі +20 ° С і відносній вологості повітря 60%. За інших умов ці параметри можуть змінюватися.

Бренд
Баумит (Baumit)
Витрати води
5,5 л/25 кг
Час споживання розчину
не более 4 часов
Відкритий час
не менее 20 минут
Час корекції
не менее 10 минут
Температура експлуатації
от 5
Сила зчеплення
не менее 0,9 МПа
Витрата клейової суміші
от 1,5 до 7 кг/м2
Товщина шару
2-10 мм
Фасування, кг
25

ВідгукиКлей для керамограніту Бауміт (Baumit) Про Плюс, 25кг

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення