Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Цементно-піщаний і вапняно-цементний розчини – одні з найпопулярніших будівельних матеріалів. Вони виступають основними компонентами для зведення фундаменту, кладки цегляних стін і штукатурення різних поверхонь. Також такі розчини захищають труби та металеві конструкції від корозії та використовуються для загальнобудівельних робіт.

В інтернет-магазині Конструктив можна купити цемент, вапно будівельне та пісок з доставкою за вигідними цінами. Висока якість і професійна консультація гарантовані.

Будівельний пісок у мішках

Уявити ремонтні роботи без піску неможливо. За походженням цей матеріал ділиться на декілька видів, кожен з яких застосовується в певних сферах. Розглянемо особливості часто використовуваних типів піску:

 1. Річковий – видобувається з дна річок, характеризується природною чистотою і хорошими водопропускними властивостями. Піщинки – 0,3-0,5 мм. Річковий пісок застосовується для приготування бетонних розчинів, очисних фільтрів, цементних стяжок.
 2. Кар'єрний – видобувається відкритим способом, в складі – камені та пилоподібні частки, розмір піщинок становить 0,6-3,2 мм. Кар'єрний пісок у початковому вигляді застосовується для влаштування траншей і як підсипка під фундамент. Для штукатурних робіт і створення асфальтобетонної суміші він промивається та просівається.
 3. Кварцовий (білий) – матеріал штучного походження біло-молочного відтінку. Кварцовий пісок застосовується у виготовленні скла та порцеляни, у водоочисних системах і різних сферах промисловості.

У нашому інтернет-магазині за низькими цінами можна купити пісок в мішках по 50 кг.

 

Цемент в мішках високої якості

Цемент – обов'язковий компонент будівельних розчинів, який представлений у вигляді сухої суміші. Виготовляється методом змішування клінкеру, добавок і гіпсу. Основна особливість цементу – при взаємодії з водою утворюється рідина, яка поступово перетворюється у тверду субстанцію (подібна каменю). У нас можна купити цемент оптом або вроздріб у мішках по 25 кг.

Для проведення різних будівельних робіт застосовують декілька марок цементу:

 • М400 – для збірних і монолітних залізобетонних конструкцій;
 • М500 – для заливки бетонних конструкцій, тротуарів, фундаментів і гідротехнічних споруд;
 • М600 – для високоякісних будівель;
 • М700 – для високоміцних бетонів і створення масштабних конструкцій.

Вартість цементу залежить, в першу чергу, від його якості. Вона визначається такими показниками:

 1. Стійкість до корозії. Знаходження у воді й агресивне середовище чинять негативний вплив на затверділий цемент. Щоб зменшити вплив цих факторів, змінюють мінералогічний склад матеріалу, додаючи гідроактівні компоненти.
 2. Тонкість помелу. Цемент дрібного помелу твердне швидше, ніж матеріал з більших часток. Тонкість помелу визначається зерновим складом і його питомою поверхнею.
 3. Потреба у воді. Обчислюється відсотковим співвідношенням води та цементу, яке потрібне для отримання розчину відповідної густини.
 4. Стійкість до низьких температур. Якщо цемент у затверділому стані багаторазово розморожується і заморожується, це призведе до руйнування бетонної конструкції. Щоб посилити опірність до температурних перепадів, використовують мінеральні добавки.
 5. Міцність. На ціну мішки цементу впливає його активність, яка вимірюється в МПа. Ця характеристика обчислюється на межі стиснення випробуваного матеріалу протягом 28 днів.
 6. Час схоплювання. Пластичні характеристики цементу змінюються протягом певного проміжку часу. Правильно складений розчин не повинен застигнути занадто повільно або швидко: початок затвердіння фіксується через 45 хвилин, а завершення – не пізніше ніж через 10 годин.

Купити вапно за низькою ціною

Будівельне вапно – матеріал з вяжучими властивостями, який отримують шляхом випалу кальцієво-магнієвих порід. Вапно буває повітряним і гідравлічним. Перший вид забезпечує затвердіння розчинів і збереження ними міцності при нормальній вологості. Другий – виконує такі ж функції, але застосовується як на повітрі, так і у воді.

Залежно від подальшої обробки обпаленого продукту, повітряне вапно ділиться на:

 • негашене грудкове;
 • негашене мелене;
 • гашене (пушонка);
 • вапняне тісто;
 • вапняне молоко.

Ми пропонуємо купити вапно оптом чи вроздріб для приготування вапняно-цементних розчинів. Застосовувати їх можна всередині та зовні будинку для штукатурення дерев'яних, кам'яних і залізобетонних конструкцій, а також для зведення цегляної кладки надземних частин будівлі.

 

Замовити пісок, вапно і цемент в Києві

Купити пісок будівельний, цемент і вапно можна в нашому інтернет-магазині Конструктив за вигідною ціною. Щоб зробити це, додайте товар в «Кошик» і заповніть обов’язкові поля або зателефонувати нам. Також ви можете написати в онлайн-чат або залишити свій номер, і ми перетелефонуємо вам протягом 30 секунд.

Фахівці, котрі займаються продажем цементу, піску та вапна, дадуть відповіді на питання, підберуть відповідний товар та оформлять замовлення. Також вони нададуть оптовий прайс-лист для порівняння цін, щоб Ви зробили правильний вибір. Доставка здійснюється по Києву та Київській області.