Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

EVNA - 2.0 n (MB), Електроконвектора Wall (H = 340 мм), Класична серія

Код товару: 13715
Відсутній
Ціна: 1 574,10 грн
Бренд: Термия

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

Електроконвектори встановлюються стаціонарно на стіні, але їх конструкція допускає установку на підлозі на активних або пасивних опорах, придбаних додатково.

Відмінною особливістю електроконвекторів є інтенсивний обігрів приміщення, обумовлений конструкцією прискорює природну циркуляцію повітря в приміщенні з швидким прогріванням по всьому об'єму. Високий ступінь економічності приладів досягнута завдяки великій площі теплообміну і ефективному природному охолодженню повітряним потоком нагрівального елементу.

Електроконвектори оснащені термостатом для установки і підтримки температури в приміщенні, ступінчастим регулятором споживаної потужності (або без нього), захистом від перегріву, а також функцією захисту приміщення від заморожування (режим Anti Frost - підтримання температури в приміщенні в межах + 5 ... 7 ° С, що не допускає промерзання приміщення при мінімальних витратах електроенергії).

Порівняно низька в своєму класі виробів температура лицьовій панелі, відсутність гострих кутів на корпусі приладу виключають можливе травмування споживача в процесі експлуатації приладу.

Електроконвектори пофарбовані сучасними екологічно чистими порошковими оплавляється емалями, що гарантують високу якість покриття на протязі всього терміну служби приладу. Колір згідно альбому еталонних відтінків RAL - сніжно-білий (RAL 9003).

Вибір номінальної потужності електроконвекторів при їх використанні в якості основного джерела обігріву необхідно проводити виходячи з розрахунку 100Вт на 1м2 площі (для приміщень з нормальною ізоляцією, висотою стін не більше 3м).

В інших випадках вибір потужності електроконвекторів проводиться кваліфікованим фахівцем з урахуванням фактичних теплових втрат конкретного приміщення.

Номінальна напруга електроживлення 230 В, 50 Гц.

Термін служби виробів не менше 10 років. Термін гарантійного обслуговування 5 років.

 

Бренд
Термия

ВідгукиEVNA - 2.0 n (MB), Електроконвектора Wall (H = 340 мм), Класична серія

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення