Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Hydrobarrier посилений budmonster 75г / м.кв, 1,5 * 50 (75м.кв.)

Код товару: 11204
Відсутній
Ціна: 364,56 грн
Бренд: Будмонстр (BudMonster)

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Тех. документація
Опис товару

Гідробар'єр армований BudMonster PRIME 1,5 * 50 75г / м2 (75м.кв.)

Гідробар'єр - це плівка, що складається з виготовленої з поліпропілену армуючої сітки і двошарового поліетилену, що забезпечує матеріалу хороші властивості гідроізоляції. Шар армуючої сітки дає можливість Гідробар'єр без праці виносити механічні навантаження великої сили і не дає йому розтягнутися або порватися.

Завдяки використанню армованого гідробар'єру покрівлі забезпечується герметичність, захист, а також відбувається запобігання різних деталей підпокрівельного простору від пилу і вологи, що проникають із зовні.


Галузь застосування

Гідробар'єр армованого типу BudMonster PRIME може бути використаний з однаковим успіхом на різних типах скатних покрівлях, що мають хорошою системою вентилювання. При цьому не має ніякого значення утеплена дах чи ні, оскільки ця плівка є універсальною. Їх можна застосовувати для поверхонь, що мають покриття з листового шиферу, керамічної або полімерно-піщаної плитки.

Цей матеріал з успіхом застосовується в якості захисту простору, що знаходиться під поверхнею даху, і існуючої теплоізоляції від проникнення дощу, і снігу, а також пилу і конденсату, що потрапляє на горище з житлових приміщень і збирається на внутрішніх стінках матеріалу.

Монтажні роботи

Завжди необхідно пам'ятати, що роботи з укладання армованого гідробар'єру BudMonster PRIME проходять в чітко встановленому порядку:


  1. Закріпіть матеріал внахлест, не виходячи за область крокв. Використовуйте для цього цвяхи або скоби, що мають плоскі шапочки, а також виготовлені з нержавіючої листової сталі. Для полегшення процесі регулювання горизонтального рівня нахлеста скористаєтеся указательной синьою смужкою, яка розташовується на 12 см віддаленні від зовнішнього краю плівки, не забуваючи при цьому про збереження необхідного між кроквяної простору, що становить 1,2 м. При цьому висота провисання самої плівки не повинна зайти за 2 см кордон;
  2. Проведіть зміцнення кріплення шляхом установки кроквяних контррейок за допомогою матеріалу з перетином 3х5 см;
  3. Ніколи не кладіть гидробарьер безпосередньо на опалубку і інші настили, так як в результаті цього, прокладений вами захисний шар повністю втратить притаманні йому властивості. Між гідробар'єром і дахом повинен бути присутнім зазор, що становить 2-4 см;
  4. Для якісної покрівельної вентиляції зазор між плівкою і коником повинен перевищувати 5 см позначку.
Бренд
Будмонстр (BudMonster)

ВідгукиHydrobarrier посилений budmonster 75г / м.кв, 1,5 * 50 (75м.кв.)

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення