Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Hydrobarrier посилений Prime 110G / M.KV, 1,5 * 50 (75m.kv.)

Код товару: 11863
Відсутній
Ціна: 832,42 грн
Бренд: Будмонстр (BudMonster)

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Тех. документація
Опис товару

Гідробар'єр армований BudMonster PRIME

Гідробар'єр - це оснащена мікроперфорацією плівка, призначена для захисту дахів різних типів і фасадів будівель від попадання пилу, вологи та інших випарів, здатних завдати непоправної шкоди їх конструкційних матеріалів.


Галузь застосування

Армований гидробарьер BudMonster PRIME однаково ефективно застосовується на добре вентильованих покрівлях скатних типу. Вони можуть бути попередньо утеплені або тільки бути підготовленими до процесу утеплення. Покриттям для поверхонь таких покрівель можуть служити листи шиферу, черепиця з кераміки або пісковика, минулого полімерну обробку. Крім того, цей матеріал може бути застосований в якості захисного шару покрівельного простору і прокладеної теплоізоляції від пилу і всіляких атмосферних опадів і конденсату, що накопичується з внутрішньої частини матеріалу.

Монтаж

Для початку необхідно закріпити плівку внахлест в області крокв (лаг) у вертикальному або горизонтальному стані за допомогою використання цвяхів або скоб, виготовлених з нержавіючої сталі і оснащених плоскими шапочками. Для регулювання нахлеста (по горизонталі) керуйтеся смужкою темно-синього кольору, розташованої на 12 см відстані від краю зовнішньої сторони плівки. не забувайте про те, що проміжок між кроквами, що несуть плівку, не повинен виходити за межі 1,2 м, а висота її провисання не повинна перевищити 2 см.

Після того, як закріплення плівки на несучої конструкції покрівлі було здійснено необхідно провести посилення кріплення за допомогою установки кроквяних контррейок. Для цього найкраще підійде будівельний матеріал, перетин якого становить 3х5 см.

Заборонено проводити укладку плівки на саму опалубку та інші настили, а також не допускайте її прямого зіткнення з теплоізоляційними матеріалами, оскільки від безпосереднього контакту з ними гидробарьер втратить всі свої основні властивості. Тому між цим гідроізоляційним матеріалом і покрівлею (відповідно кутку її нахилу) повинен бути присутнім зазор нижня і верхня межі якого становлять 2 і 4 см.

Зазор між коником і матеріалом повинен перевищувати 5 см позначку. Це необхідно для повноцінного вентилювання простору. Плівкова кромка повинна знаходитися на рівні окантовки. а ще краще бути з'єднаної з покрівельним жолобом.

Бренд
Будмонстр (BudMonster)

ВідгукиHydrobarrier посилений Prime 110G / M.KV, 1,5 * 50 (75m.kv.)

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення