Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

 

Гіпсокартонна система – збірна конструкція, яка складається з листів гіпсокартону, профілів і кріпильних елементів. Використовується для вирівнювання стін або стель «сухим методом», а також для створення міжкімнатних перегородок і декоративних форм в інтер'єрі приміщення.


Особливості та переваги гіпсокартонних систем

Гіпсокартонні системи – чудовий спосіб оздоблення приміщення. Завдяки невеликій вазі елементів систем вдається знизити навантаження на несучі конструкції. Крім того, це полегшує доступ до них і покращує дизайн інтер'єру. Та й ремонтні роботи із застосуванням такого будматеріалу виконуються в короткі терміни.

Також гіпсокартонні системи є одним з найекономніших варіантів створення теплового захисту. Особливості нашого клімату змушують заздалегідь розв’язати питання теплоізоляції квартири або будинку – і цей будівельний матеріал відмінно справляється з цим завданням.

Інші переваги гіпсокартонних систем:

 • забезпечують відмінну звукоізоляцію;

 • відрізняються хорошою гнучкістю, що дозволяє втілювати в життя оригінальні дизайнерські ідеї;

 • стійкі до вогню;

 • не вбирають вологу.

Також до гіпсокартонних систем можна з легкістю підвісити будь-які аксесуари. Для цього підбираються спеціальні кріпильні елементи – з урахуванням ваги та габаритів цих предметів. Важкі аксесуари надійно фіксуються шляхом посилення в певних точках.

Якісні гіпсокартонні системи в Konstruktiv

Якщо вам необхідно купити листи гіпсокартону, замовте їх в інтернет-магазині Konstruktiv. Ми пропонуємо широкий асортимент якісних будівельних матеріалів з різними властивостями від відомих брендів, завдяки чому кожен покупець знайде те, що йому потрібно.

Наприклад, сьогодні популярністю користуються гіпсокартонні системи Кнауф. Це найбільший виробник будівельних матеріалів, тому слова тут зайві – репутація німецької компанії говорить сама за себе.

Крім того, в нашому каталозі можна придбати гіпсокартон від Lafarge. Французька компанія також є великим виробником будівельних матеріалів і займає провідні позиції на світовому ринку.

В інтернет-магазині Konstrukiv ви знайдете будь-які види гіпсокартону:

 • стіновий;

 • стельовий;

 • вологостійкий;

 • вогнестійкий.

Усі вони відрізняються за розмірами та ціною, тому обрати завжди буде з чого.

Вивчайте наш каталог, обирайте необхідні будматеріали й оформляйте покупку з доставкою в будь-яке місто. А якщо з цим виникнуть труднощі або вам потрібно буде уточнити деякі нюанси – проконсультуйтеся з менеджером по телефону, це безкоштовно.