Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Клейові суміші, ціни

Клейова суміш для плитки – це матеріал, основним компонентом якого виступає цемент, а додатковими – мінеральні елементи та добавки на основі полімерів. Клейова суміш характеризується дуже високими показниками адгезії та стійкістю до різноманітних зсувів приклеєної плитки (стійкість до сповзання). Також клейові суміші для плитки не піддаються впливу вологи та дії низьких температур. Клейова суміш для роботи з утеплювачем і склополотном виготовляється з додаванням мінеральних наповнювачів і добавок для простоти нанесення клею, підвищення рівня паропроникності та пластичності.

Сучасна клейова суміш є полімермінеральним засобом, який складається з мінеральних в'язких наповнювачів, а також полімерних добавок. Саме добавки на полімерній основі роблять клейову суміш надійною і є регулятором фізико-механічних і реологічних властивостей. Клейові суміші – це представники нових, сучасних технологій, які повноцінно замінюють звичайні цементно-піщані розчини. В процесі поєднання клейових сумішей з водою, утворюється пластичний розчин, який використовується для внутрішніх і зовнішніх робіт. Сьогодні існують не тільки клейові суміші, які застосовують для облицювання стін, але і суміші для підлог, систем теплоізоляції. Можливості цього матеріалу розширюються залежно від вимог, які диктує покупець.

Найчастіше клейові суміші використовуються для: штукатурення бетонних підстав і сіток, облицювання стін за допомогою ізоляційних плит і армування їх основи, як ремонтний розчин для згладжування структурних нерівностей поверхні.

Переваги клейових сумішей:

 1. Клейова суміш є повністю стійкою до низьких температур.
 2. Володіє високим рівнем водостійкості, тобто матеріал не втрачає притаманні йому експлуатаційні властивості в процесі тривалого впливу води.
 3. Клейові суміші наділені високими адгезійними властивостями, що гарантує міцне склеювання матеріалів, зокрема до основ з гладкою поверхнею.
 4. Матеріал може використовуватися як всередині приміщень, так і зовні.
 5. Клейові суміші можуть використовуватися в процесі робіт на стяжках із підігрівом.
 6. Не дають можливості сповзати облицювальним матеріалам.
 7. Клейові суміші характеризуються високим рівнем еластичності.
 8. Матеріал екологічно безпечний і не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Сфери застосування

Клейові суміші застосовуються при укладанні таких матеріалів як:

 • плитка;
 • склополотно;
 • утеплювач;
 • газоблоки та ін.

Щоб обрати оптимальні клейові суміші для роботи, необхідно уважно ознайомитися з їхніми властивостями та характеристиками. Якщо суміш буде використовуватися в процесі зовнішніх робіт, потрібно звернути увагу на рівень адгезії, тобто прилипання облицювальних матеріалів до поверхні. Чим вищий рівень адгезії, тим краще для фасадних робіт. Також потрібно враховувати, протягом якого часу після приготування клейового розчину, його можна використовувати. Цей параметр може варіюватися від 2 до 4 годин.