Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Клей армуючий для ППС та мінвати BudmonsteR BM 2.2, 25 кг

Код товару:
Під замовлення
Ціна: 115,19 грн
Бренд: Будмонстр (BudMonster)
- +

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

Застосування

Клей універсальний ВМ 2.2 - клеюча суміш для приклеювання і пристрої захисного шару з використанням стеклосетки при утепленні фасаду будівлі пінополістирольними або мінераловатними плитами. Використовується також як клейова суміш для приклеювання керамічної плитки, мозаїки, керамічної профільного каменю, натурального каменю, плитки "грес" та інших оздоблювальних матеріалів на гигроскопическую основу, для будь-яких типів підстав в т.ч. ті, які деформуються (бетонна, цементна, цегляна, цементно-вапняна та ін.), а також для складних підстав (наприклад, для приклеювання плитки на гіпсокартон і на армуючий захисний шар при утепленні будинку) і для пристрою теплої підлоги (електричних і водних ), облицювання камінів і печей з температурою нагріву до 90 ° C. Можливе використання для приклеювання оздоблювальних матеріалів на стару плитку. Ефективний при влаштуванні підлог з підігрівом і облицювання камінів. Використовується для зовнішніх і внутрішніх робіт.

Властивості

  • морозостійкий
  • вологостійкий
  • підвищена адгезія до основи
  • еластичний
  • економічний
  • зручний в застосуванні

Приготування

Клей ВМ 2.2 змішати з чистою водою, відповідно до пропорції, зазначеної в технічних даних, до появи однорідної маси без грудок. Розчин необхідно залишити до готовності на 5 хвилин і перемішати перед використанням. Суміш використовувати протягом 120 хвилин.

В процесі приготування користуватись чистою тарою та інструментами.

Виконання робіт

Підготовка підстави повинна відбуватися згідно ДСТУ-Н Б А.3.1-23: 2013 і ДСТУ-Н Б В.2.6-212: 2016. Основа, на яку наноситься розчин, повинна бути очищена від понижуючих адгезію речовин (жирні плями, пил, залишки будівельних розчинів і т.д.). Поверхня повинна бути сухою і попередньо оброблена універсальної ґрунтовкою ТМ BUDMONSTER за 4 години до початку робіт. Великі нерівності поверхні попередньо вирівняти, наприклад, цим же клеєм, нерівності підлоги - за допомогою стяжки ВМ 5.1 і самоналівніми розчинами для підлоги ВМ 5.2 або ВМ 5.3, стіни вирівняти штукатуркою ВМ 6.2.

Гладкі поверхні (наприклад, бетонні та ін.) Для поліпшення адгезії - обробити теркою для шорсткою поверхні.

Утеплення фасаду

Перед початком виконання робіт, необхідно закріпити цокольну планку по периметру підстави на нижній позначці, за допомогою дюбелів (крок дюбелів - 30 см). На теплоізоляційний матеріал (пінополістирол або мінераловатная плита) нанести приготовлений розчин по периметру з додаванням кількох згустків на середину даного матеріалу, або за допомогою шпателя з великим розміром зубців (10мм і більше). Після цього необхідно приклеїти теплоізоляційний матеріал і провести вирівнювання за допомогою будівельного рівня. При необхідності прискорити виконання робіт, для додаткової початкової фіксації теплоізоляційного матеріалу рекомендуємо провести закріплення кожного 5-го ряду плит гвинтовими дюбелями в кількості не менше 6 шт. на 1м. Основне дюбелювання провести після того, як розчин набрав початкову міцність (в залежності від умов твердіння, 1 або 2 доби). При влаштуванні захисного шару з використанням стеклосетки фасадної TM BUDMONSTER для армування і підготовки основи для подальшого оформлення, розчинна суміш наноситься на поверхню теплоізоляційного матеріалу товщиною 2 мм. Зверху укладається сітка для армування і розрівнюється. На армуючої сітки наноситься другий шар суміші товщиною 3 мм. Звертаємо увагу на те, що допоміжні засоби, такі як сітка, дюбеля та інше використовуються як суміжні з клеєм згідно з інструкціями виробника того чи іншого теплоізоляційного матеріалу.

Приклеювання плитки і каменю

При роботі з плиткою, каменем або плиткою «грес», готовий розчин, що клеїть наноситься на основу металевим шпателем з квадратними зубцями відповідного розміру (рекомендуємо для плитки 10 × 10 см - зубці висотою 4 мм, для керамічної плитки 15х15см - 6мм, при розмірах плитки 30х30см - 8мм при розмірах 45х45см - 10мм і 50 × 50 см - 12мм, але врахувати рельєф реверса плитки і нерівності підстави). Тільки в'язкопластичний стан клейової маси здатне забезпечити хорошу адгезію. Плитка не вимагає попереднього замочування. Чи не рекомендуємо класти плитку "на стик". Мінімальна ширина шва повинна бути не менше 2 мм.

При виконанні робіт керуватись будівельними нормами, правилами та вимогами даної інструкції.

Увага: невиконання даної інструкції, передозування води, і робота поза температурних інтервалів може привести до погіршення фізико-механічних властивостей затверділого розчину. Виробник і постачальник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його використання в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

Технічні характеристики наведені для стандартних випробувань при температурі 20 ° С і відносній вологості 60%.

Правила безпеки

В процесі обігу та при виконанні робіт з матеріалом необхідно дотримуватися правила з техніки безпеки, промсанітарії та санітарних норм при роботі з будівельними матеріалами. У зв'язку з підвищеним пилоутворенням захищати дихальні шляхи і очі. При додаванні води суміш, що клеїть, має в складі цемент, дає лужне середовище. У разі попадання розчинової суміші в очі, їх необхідно промити чистою водою або 1% розчином борної кислоти і звернутися за допомогою до лікаря. Залишки затверділої невикористаної суміші і брудну воду (після промивання тари та інструменту) утилізувати відповідно до Закону України.

Виготовлено згідно Група Ц.1.ЗК5.ГІ1.ГІ3 ДСТУ Б В.2.7-126: 2011.

Бренд
Будмонстр (BudMonster)

ВідгукиКлей армуючий для ППС та мінвати BudmonsteR BM 2.2, 25 кг

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення