Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Суміш гідроізоляційна Кнауф (Knauf) Флехендіхт, 5кг

Код товару: 11289
Під замовлення
Бренд: Кнауф (Knauf)
Фасування, кг: 5
- +

Купити оптом

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

Кнауф Гідроізоляція Флехендихт, 5кг

Інтернет-магазин «Конструктив» пропонує купити сухі гідроізоляційні суміші та інші матеріали для будівництва і ремонту. В асортименті магазину, крім іншого, представлена гідроізоляція Кнауф Флехендихт.

Кнауф Флехендихт - це гідроізоляція на основі синтетичного латексу та інертних наповнювачів. Не містить розчинників і фізіологічно нейтральна. Приготування і застосування не пов'язане з обмеженнями відповідно до інструкції про небезпечні речовини. Після висихання утворюється водонепроникний еластичний шар. Кнауф Флехендихт застосовується для гідроізоляції поверхонь під керамічною плиткою або плитами. Має хорошу адгезію практично до всіх поверхонь, наприклад, бетону, пінобетону, вапняної, цементної і гіпсової штукатурки, гіпсоволокнисті та цементними плитам, кам'яну кладку, каменю, дереву, деревоволокнистих і деревостружкових плит, монолітним безшовним полам на основі сульфату кальцію або цементу.

Легко наноситься, не стікає по вертикальних поверхнях завдяки хорошим тиксотропним властивостями. Має хороше зчеплення з усіма типовими будівельними поверхнями. Не містить розчинників, фізіологічно нейтральна. Водонепроникна, стійка до дії агресивних рідин, стійка до впливу мікроорганізмів. Пропускає водяну пару. Висока еластичність в широкому діапазоні температур (приблизно до 20 о С). Стійка до високих температур (приблизно до 80о С). Висока стійкість до старіння. Закриває тріщини до 2 мм. Кнауф.

Підготовка основи

Основа повинна бути міцною, чистою, сухою, без слідів масла, жиру і мастила, а також часток пилу, фарби або будівельного розчину. Тріщини і шви попередньо зашпаклювати. Необхідно виключити проникнення вологи до основи, наприклад, через зовнішні стіни або підлогу.

Порядок роботи

Перед використанням перемішати. Підстава обробити гідроізоляцією Кнауф Флехендихт (розбавити водою у співвідношенні 1: 4), нанести валиком, щіткою або пензлем і дати повністю висохнути. Поверхня підлоги (монолітний безшовний підлогу, бетон, сухий підлогу) в якості альтернативи можна обробити ґрунтовкою Кнауф Естріхгрунд (розбавити водою у співвідношенні 1: 1). На Кнауф Stretto гідроізоляцію Кнауф Флехендихт можна наносити без попереднього грунтування. Перший нерозбавлений шар наноситься шпателем. Надалі необхідно нанести на поверхню ще, як мінімум, два шари нерозбавленою гідроізоляції. На стиках стін і в кутах на перший шар гідроізоляції укласти герметизирующую стрічку для швів Кнауф Флехендихтбанд і щільно при жати. На пористі підстави (наприклад, пінобетон) рекомендується наносити три шари нерозбавленою гідроізоляції. Дотримуватися правил мінімального витрати матеріалу. Наступний шар наносити тільки після повного висихання попереднього. Мінімальний час висихання: при розмірно 2-3 години (при + 20 ° C і вологості повітря 50%). При високій вологості повітря або низькій температурі час висихання може збільшитися.

Витрата матеріалу

На гладкій основі (наприклад, гіпсокартонні плити): приблизно 750-900 г / м2, мінімальний витрата на один шар: 250--300 г / м2 на шорсткуватому підставі (наприклад, бетон): приблизно 900--1400 г / м2, мінімальний витрата на один шар 300-450 г / м2

Технічні характеристики

Розведення для грунтування одна частина мастики Флехендіхт на чотири частини води
Розведення для нанесення ізоляційного покриття використовувати нерозбавленою
Час сушіння між шарами - приблизно від 4 до 6 годин, перед укладанням плитки - мінімум 12 годин
Термостійкість після висихання від -20°С до +150°С
Температура повітря і основи при виконанні робіт від +5°С до +25°С
Термін зберігання оптимальну якість продукту гарантується не менше 18 місяців при температурі повітря + 23 ° С і 50-відсоткової відносної вологості
Бренд
Кнауф (Knauf)
Фасування, кг
5

ВідгукиСуміш гідроізоляційна Кнауф (Knauf) Флехендіхт, 5кг

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення

Бренд
Ceresit
Ceresit
KOSBUD
Фасування, кг
25
17-30
10