Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Фасадна фарба

Силіконова фарба фасадна CERESIT CT 48 Силіконова фарба фасадна CERESIT CT 48

3 359,00 грн

Під замовлення
Фарба фасадна силікон-силікатна CERESIT CT 46 Фарба фасадна силікон-силікатна CERESIT CT 46

756,50 грн

Під замовлення
Фарба акрилова латексна фасадна CERESIT CT 44 Фарба акрилова латексна фасадна CERESIT CT 44

1 799,00 грн

Під замовлення
Акрилова фарба фасадна CERESIT CT 42 Акрилова фарба фасадна CERESIT CT 42

499,30 грн

Під замовлення
Силікон-акрилова фарба фасадна CERESIT CT 40 Силікон-акрилова фарба фасадна CERESIT CT 40

1 749,90 грн

Під замовлення
Фарба фасадна FACADE LUXE Фарба фасадна FACADE LUXE

562,00 грн

Під замовлення
Фарба фасадна FACADE LATEX Фарба фасадна FACADE LATEX

388,00 грн

Під замовлення
Фарба фасадна FACADE UNIVERSAL Фарба фасадна FACADE UNIVERSAL

352,00 грн

Під замовлення
Фарба структурна силіконова S130 Фарба структурна силіконова S130

714,00 грн

Під замовлення
Фасадна фарба силікатна, база, цебро 20 кг Фасадна фарба силікатна, база, цебро 20 кг

2 755,00 грн

Під замовлення
Фасадна фарба силіконова, база, цебро 20 кг Фасадна фарба силіконова, база, цебро 20 кг

2 990,00 грн

Під замовлення
Фасадна фарба акрилова, база, цебро 20 кг Фасадна фарба акрилова, база, цебро 20 кг

2 042,66 грн

Під замовлення
Фасадна фарба силіконова Бауміт СиликонКолор, GMF 24кг. Фасадна фарба силіконова Бауміт СиликонКолор, GMF 24кг.

3 280,00 грн

Під замовлення
Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Як вибрати правильно і купити фасадну фарбу?

Фасади нерідко називають «обличчям» будинку, так як саме ця зовнішня частина будівлі знаходиться у всіх на виду і створює загальний зоровий образ. Крім цього, фасади захищають конструкцію будинку від опадів і всяких пошкоджень. Тому дуже важливо, щоб фінішна фасадна обробка була виконана правильно обраними матеріалами або складами.

Одним з найпоширеніших способів такої обробки є фарбування фасаду спеціальними фарбами. Багато виробників створюють особливі фасадні фарби, які захищають зовнішні поверхні стін від шкідливого впливу навколишнього середовища (різкі температурні скачки, сонячні прямі промені, механічні пошкодження, сезонні опади). Фасадні фарби приховують всілякі дефекти на поверхні стін і надають закінчений і привабливий вигляд будівлі.

Особливості вибору фасадної фарби

Якщо фарбувальний склад обраний правильно, будинок буде виглядати бездоганно довгі роки, а фарба не забрудниться, не відшарується і не вигорить. Але навіть якщо пофарбовані стіни і забрудняться, у власника будинку ніяких проблем не виникне з їхнім очищенням.

Фасадна фарба в банці повинна бути дуже концентрованою і густою, а рідшою вона стане після ретельного перемішування. На жаль, за якісний продукт для фарбування фасаду доведеться заплатити чималу суму, зате господар будинку на тривалий час отримає чудовий і дуже стійкий результат.

Різновиди фасадних фарб

Хімічний склад у всіх фарб для фасадів різний, а від нього залежать повністю експлуатаційні властивості цього продукту. Плівкоутворююча речовина (сполучна) є найважливішою складовою будь-якого лакофарбового матеріалу або фарби. При випаровуванні і висиханні розчинника вона утворює на будь-якій твердій поверхні дуже міцну плівку, яка володіє до підкладки високою адгезією.

Всі фасадні фарби в залежності від типу розчинника діляться на водорозчинні та органорозчинні.

Фарби фасадні органорозчинні після нанесення на тверді поверхні утворюють дуже щільну і міцну плівку, яка володіє чудовою атмосферостійкістю. Але їхній мінус полягає в тому, що вони пропускають дуже погано водяну пару. Виняток становлять лише ті фарби, основою яких є пліолітові смоли. Ще один недолік органорозчинних фарб полягає в їхній пожежній небезпеці.

Розчинником у водорозчинних фасадних фарбах виступає вода, а не органічні горючі та токсичні речовини. Тому, водорозчинні фарбувальні склади вважаються екологічнішими.

Усі фарби, в яких вода є розчинником, діляться на мінеральні та латексні або емульсійні. Ці фарбувальні склади абсолютно не токсичні, сохнуть швидко, розчиняються водою без особливих зусиль до потрібної консистенції.

Добре зчіплюються з поверхнею фасаду акрилатні та вінілові фарби. Застосовують їх переважно для нанесення на цементно-волокнисті і бетонні плити, так як ці барвники характеризуються найнижчою паропроникністю. Для поверхонь, оброблених вапняною штукатуркою, і силікатних основ такі фарби не підходять.

Сполучною основою кремнійорганічних фарб є силіконові смоли. Такі фарбувальні склади володіють прекрасними самоочисними властивостями, до того ж вони захищають відмінно поверхню стін від впливу вологи. У порівнянні з полімерами, акрилові силіконові смоли володіють нейтральним електричним зарядом і відрізняються меншою термопластичністю.

Силіконові покриття наносити можна на поверхні, пофарбовані старими фарбами, а також цегляні, бетонні основи, плити цементно-волокнисті.

До мінеральних фасадних фарб відносяться цементні, силікатні, вапняні.

Сполучною компонентом цементних фарбувальних складів є кольоровий або білий портландцемент. У таку фарбу вводять додатково приблизно 15% гашеного вапна для підвищення паро- та вологоутримуючої здатності. Крім цього, до складу цементних фарб включають і гідрофобізуючі компоненти, які забезпечують високу атмосферостійкість.

Такі фарбувальні склади можна використовувати для таких же поверхонь, що і фарби вапняні. Але цементні фасадні барвники швидше відшаровуються, оскільки відрізняються більшою крихкістю.

Основним компонентом у вапняних фарбувальних складах є вапно гашене. У продаж, як правило, надходять ці фарби в пастоподібному вигляді. У такі покриття пігменти додають безпосередньо в процесі проведення будівельних робіт. Продаються і пігментовані готові суміші, які не потребують додаткового внесення до складу пігментів. Довговічність і міцність одержуваних покриттів вапняні фарби забезпечують невисоку, тому застосовують їх досить рідко, наприклад, для реставрації архітектурних пам'яток.

Сполучною речовиною фарб силікатних є рідке скло (силікат калію). Головним недоліком таких покриттів є небагата палітра кольорів. До того ж, нанесення силікатних покриттів на фасади вимагає певного досвіду і вправності, тому такі роботи виконувати повинен фахівець. Наносити силікатну фарбу можна на ті поверхні, які вже раніше були пофарбовані силіконовими або акриловими фарбами.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області