Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Кожен з нас хоча б один раз у своєму житті стикався з ремонтними або будівельними роботами і добре знає, що для їх безперервного проведення дуже важливе постачання на робочий майданчик не великогабаритних матеріалів, а такого дріб'язку, як дюбелі, саморізи та цвяхи. Адже без них не обходиться практично жоден етап цього процесу.

Вищеназвані матеріали, як і всі інші, мають відмінні характеристики та властивості, а також використовуються для проведення всіляких будівельно-монтажних робіт. Наприклад, різні види дюбелів і саморізів застосовують для робіт по дереву, металу, бетону, а також для кріплення гіпсокартонних та інших покриттів.

Щоб краще розібратися у видах саморізів і дюбелів, їхніх властивостях та сферах застосування, давайте детальніше розглянемо деякі з них.

Сфера застосування саморізів і дюбелів

Кожен з видів дюбелів і саморізів, з якими ми ознайомимося трохи пізніше, застосовується з одним, чітко визначеним для нього будівельним матеріалом:

- бетон;
- дерев'яні конструкції;
- різні види металу;
- гіпсокартон та багато інших, які використовуються в процесі ремонту або будівництва.

Оскільки сфера застосування дуже широка й об'ємна, то її просто неможливо розкрити повністю, обмежуючись лише одним матеріалом, тому ми з вами детальніше розберемося у видах і властивостях цього дрібного, але такого важливого будівельного матеріалу.

Види і властивості саморізів і дюбелів

Розглянемо види цього кріплення, які отримали широке застосування не тільки в будівельній індустрії, а й у побутовому житті кожної людини:

- Саморізи по дереву надійно з'єднують дерев’яні елементи конструкції різної товщини. Найбільшого поширення набув так званий саморіз 3,5, який має довжину 16 мм і робочу частину діаметром 3,5 мм.
- Саморізи по металу допомагають з'єднати різні металеві елементи. Цей вид кріплення діляться на кілька підвидів, які використовуються як в комплексі, так і окремо. Найбільший попит мають саморізи 25, довжина яких становить 25 мм.

До них відносяться:

  • саморіз з потайною головкою. Його головка повністю ховається у спеціально створену для нього виїмку й абсолютно не заважає власнику приміщення у майбутньому;
  • саморіз зі свердлом – ще один варіант кріплення, що використовується при роботах з металом. Свердло, розміщене на його кінці, значно полегшує проникнення дюбеля в металеву поверхню. Купити саморізи цього виду у нас не тільки вигідно, але і зручно;
  • саморіз оцинкований широко використовується для різних робіт по металу, а також для з'єднання матеріалів для покриття покрівлі з металевою поверхнею;
  • саморізи для кріплення гіпсокартону, призначення яких зрозуміле з назви. Крім того, з ними часто використовують дюбелі для гіпсокартону. Таке комплексне застосування допомагає домогтися максимальної надійності. Такі дюбелі діляться на кілька різновидів: дюбель потай і дюбель грибок, основна відмінність між якими полягає в тому, що шапочка першого практично повністю закрита, а другого – залишається назовні для фіксації деталей;
  • дюбелі для бетону служать для кріплення різних конструкцій до бетонної поверхні. До них також відносяться дюбель розпірний і дюбель цвях, які також застосовують для швидкісного монтажу на поверхні, яка складаються з каменю і цегли. Широко поширеним розміром цього кріплення є дюбелі 6*40 і 6*60. Ці дюбелі купити в Києві можна у нас.

Купити дюбелі та саморізи гуртом чи в роздріб просто, оскільки будівельний ринок нашої країни надає величезний вибір кріплень цього виду. Діапазон цін досить широкий, що дозволяє кожному охочому придбати дюбелі та саморізи в Києві.

Наш інтернет-магазин «Конструктив. Будівельні матеріали» пропонує вам купити саморізи в Києві, не виходячи з дому. Крім привабливих цін, приємним бонусом для вас стане пакет документів, які підтверджують якість товарів і відповідність міжнародним стандартам.

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області