Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Кожен з нас хоча б один раз у своєму житті стикався з ремонтними або будівельними роботами і добре знає, що для їх безперервного проведення дуже важливе постачання на робочий майданчик не великогабаритних матеріалів, а такого дріб'язку, як дюбелі, саморізи та цвяхи. Адже без них не обходиться практично жоден етап цього процесу.

Вищеназвані матеріали, як і всі інші, мають відмінні характеристики та властивості, а також використовуються для проведення всіляких будівельно-монтажних робіт. Наприклад, різні види дюбелів і саморізів застосовують для робіт по дереву, металу, бетону, а також для кріплення гіпсокартонних та інших покриттів.

Щоб краще розібратися у видах саморізів і дюбелів, їхніх властивостях та сферах застосування, давайте детальніше розглянемо деякі з них.

Сфера застосування саморізів і дюбелів

Кожен з видів дюбелів і саморізів, з якими ми ознайомимося трохи пізніше, застосовується з одним, чітко визначеним для нього будівельним матеріалом:

- бетон;
- дерев'яні конструкції;
- різні види металу;
- гіпсокартон та багато інших, які використовуються в процесі ремонту або будівництва.

Оскільки сфера застосування дуже широка й об'ємна, то її просто неможливо розкрити повністю, обмежуючись лише одним матеріалом, тому ми з вами детальніше розберемося у видах і властивостях цього дрібного, але такого важливого будівельного матеріалу.

Види і властивості саморізів і дюбелів

Розглянемо види цього кріплення, які отримали широке застосування не тільки в будівельній індустрії, а й у побутовому житті кожної людини:

- Саморізи по дереву надійно з'єднують дерев’яні елементи конструкції різної товщини. Найбільшого поширення набув так званий саморіз 3,5, який має довжину 16 мм і робочу частину діаметром 3,5 мм.
- Саморізи по металу допомагають з'єднати різні металеві елементи. Цей вид кріплення діляться на кілька підвидів, які використовуються як в комплексі, так і окремо. Найбільший попит мають саморізи 25, довжина яких становить 25 мм.

До них відносяться:

  • саморіз з потайною головкою. Його головка повністю ховається у спеціально створену для нього виїмку й абсолютно не заважає власнику приміщення у майбутньому;
  • саморіз зі свердлом – ще один варіант кріплення, що використовується при роботах з металом. Свердло, розміщене на його кінці, значно полегшує проникнення дюбеля в металеву поверхню. Купити саморізи цього виду у нас не тільки вигідно, але і зручно;
  • саморіз оцинкований широко використовується для різних робіт по металу, а також для з'єднання матеріалів для покриття покрівлі з металевою поверхнею;
  • саморізи для кріплення гіпсокартону, призначення яких зрозуміле з назви. Крім того, з ними часто використовують дюбелі для гіпсокартону. Таке комплексне застосування допомагає домогтися максимальної надійності. Такі дюбелі діляться на кілька різновидів: дюбель потай і дюбель грибок, основна відмінність між якими полягає в тому, що шапочка першого практично повністю закрита, а другого – залишається назовні для фіксації деталей;
  • дюбелі для бетону служать для кріплення різних конструкцій до бетонної поверхні. До них також відносяться дюбель розпірний і дюбель цвях, які також застосовують для швидкісного монтажу на поверхні, яка складаються з каменю і цегли. Широко поширеним розміром цього кріплення є дюбелі 6*40 і 6*60. Ці дюбелі купити в Києві можна у нас.

Купити дюбелі та саморізи гуртом чи в роздріб просто, оскільки будівельний ринок нашої країни надає величезний вибір кріплень цього виду. Діапазон цін досить широкий, що дозволяє кожному охочому придбати дюбелі та саморізи в Києві.

Наш інтернет-магазин «Конструктив. Будівельні матеріали» пропонує вам купити саморізи в Києві, не виходячи з дому. Крім привабливих цін, приємним бонусом для вас стане пакет документів, які підтверджують якість товарів і відповідність міжнародним стандартам.