Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Вибираємо лакофарбові матеріали

Для оздоблення приміщень на завершальному етапі будівельних або ремонтних робіт використовують лакофарбові матеріали з різними характеристиками та властивостями. Вони допоможуть не тільки надати гарний зовнішній вигляд приміщенню, а й захистити його від таких шкідливих впливів зовнішнього середовища, як: корозія, перепади температурних режимів, вода та мікроорганізми. Лаки та фарби – основні серед них.

Вони складаються з різних композиційних складів, які створюють при висиханні міцне лакофарбове покриття. Використовують такі склади для поверхневої обробки виробів з дерева, каменю, цегли, цементу, металу та багатьох інших будівельних матеріалів.

Крім того, сьогодні існують різні види оздоблювальних матеріалів, кожен з яких отримав своє застосування для окремих ремонтних робіт.

Види лакофарбових матеріалів

Представлена ​​на будівельному ринку нашої країни лакофарбова продукція ділиться на такі види:

  1. Фарба – це спеціальна суміш з різних композиційних матеріалів і наповнювачів природного або синтетичного походження. Сполучною ланкою між ними можуть бути такі компоненти: оліфа, різні емульсії ПВА, латекс та інші речовини, які здатні утворити захисну плівку. Фарби бувають мінеральними (складаються з неорганічних солей або оксидів металів) і органічними (складні сполуки природного походження). Основним її призначенням є фарбування поверхонь і створення полотен. Головні підвиди – масляні, акрилові й водоемульсійні.
  2. Емаль або емалеві фарби, складовими яких є основи (утворюють плівку), розчинник і пігменти (утворюють дисперсію), а також наповнювачі та спеціальні добавки. Покриття, яке зроблене за допомогою емалі, виходить гладкішим і міцнішим, ніж при фарбуванні звичайними фарбами.

Купити лакофарбові матеріали в магазині Конструктив

Основними складовими таких фарб, як правило, є лак, один з видів розчинника, різні пігменти та наповнювачі, а також такі функціональні добавки, як бетон. Вони діляться на алкідні, пентафталеві, гліфталеві, а також різні їх гібриди:

  1. Лаки – натуральні або синтетичні смоляні розчини, створені за допомогою розчинників різних видів і доведені до рідкого або напіврідкого стану. Вони наносяться на поверхню тонким шаром, який стає практично непомітним після висихання, надаючи матеріалу природний блиск. Також існує безацетоновий лак, який не містить розчинників. Твердне він завдяки олігомерам, що входять до його складу.
  2. Грунтівка та шпаклівка – оздоблювальні матеріали, які використовуються на різних етапах будівельних і ремонтних робіт: починаючи від вирівнювання поверхонь і закінчуючи остаточною обробкою приміщень.
  3. Антисептики – застосовуються для захисту дерев'яних елементів будівлі від різних грибкових захворювань, цвілі та гниття, продовжуючи термін їх служби.
Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області