Мінеральна вата

Мінеральна вата Knauf Insulation Akustik board

Мінеральна вата Knauf Insulation Akustik board

До товару До товару
Мінеральна вата Knauf Insulation NaturBoard 035

Мінеральна вата Knauf Insulation NaturBoard 035

До товару До товару
Мінеральна вата Knauf Insulation NaturBoard 037

Мінеральна вата Knauf Insulation NaturBoard 037

До товару До товару
Мінеральна вата Knauf Insulation EKOBOARD

Мінеральна вата Knauf Insulation EKOBOARD

До товару До товару
Мінеральна вата Knauf Insulation UNIFIT 035

Мінеральна вата Knauf Insulation UNIFIT 035

До товару До товару
Мінеральна вата Knauf Insulation UNIFIT 037

Мінеральна вата Knauf Insulation UNIFIT 037

До товару До товару
Плита технічна Sweetondale 100

Плита технічна Sweetondale 100

До товару До товару
Плита технічна Sweetondale 80

Плита технічна Sweetondale 80

До товару До товару
Плита технічна Sweetondale 60

Плита технічна Sweetondale 60

До товару До товару
Плита технічна Sweetondale 40

Плита технічна Sweetondale 40

До товару До товару
Плита вогнезахисна для ізоляції дверей Sweetondale 190

Плита вогнезахисна для ізоляції дверей Sweetondale 190

До товару До товару
Плита вогнезахисна для ізоляції дверей Sweetondale 110

Плита вогнезахисна для ізоляції дверей Sweetondale 110

До товару До товару
Плита Вогнезахист Металу Sweetondale

Плита Вогнезахист Металу Sweetondale

До товару До товару
Плита Вогнезахист Бетону Sweetondale 80

Плита Вогнезахист Бетону Sweetondale 80

До товару До товару
Мінеральний утеплювач Sweetondale Технофлор Проф

Мінеральний утеплювач Sweetondale Технофлор Проф

До товару До товару
Мінеральний утеплювач Sweetondale Технофлор

Мінеральний утеплювач Sweetondale Технофлор

До товару До товару

Мінеральна вата – це матеріал для теплоізоляції приміщень, до складу якого входять шлаки, скло, вапняковий або базальтовий тип гірських порід. Також він добре захищає від зовнішнього шуму.

Купити утеплювач у Києві за доступною ціною гуртом можна зі складу компанії "Конструктив". Щоб ви зробили правильний вибір, розглянемо види, характеристики та популярних виробників мінеральної вати.

Різновиди мінеральної вати

Вид мінеральної вати залежить від пропорції сировинної добавки:

  1. Базальтова: основна сировина – базальт або інші типи кам'яних гірських порід. Колір – світло-коричневий або зеленуватий, товщина – 3-5 мкл, довжина – до 16 мм, щільність – від 30 до 220 кг/м³, діаметр перерізу – 2-10 мкг. Переваги матеріалу: еластичний і гнучкий, надійно утримує тепло, стійкий до деформацій, добре ізолює звуки. Для роботи з ватою для утеплення не потрібен спецодяг і додатковий захист.
  2. Скловата: виробляється зі скляного бою або суміші з кварцового піску, вапняку, бури, соди та доломіту, які після нагріву витягаються в тонкі волокна товщиною 5-15 мкл і довжиною 15-50 мм. Щільність скляної вати – до 130 кг/м³. Матеріал має високий рівень теплопровідності, стійкий до хімічного впливу, високих (до 450 °С) і низьких температур. Якщо ви вирішили купити за доступною ціною мінеральну вату цього виду, враховуйте, що для роботи потрібен спеціальний одяг.
  3. Шлакова: у складі – доменні шлаки, жорсткість - до 0,015 МПа, за температури вище 300°С волокна втрачають свої властивості. Найкраще підходить для використання у виробничих приміщеннях, шахтах, на заводах. Не підходить шлакова мінеральна вата для фасаду, а також для утеплення стін у будівлях із підвищеною вологістю. Основна її перевага – низька ціна в Києві.

Особливою популярністю останнім часом користується акустична мінеральна вата - звукопоглинаючий волокнистий матеріал, виготовлений з кам'яної вати та скловолокна. Між волокнами розташовані зв'язувальні компоненти, що мають теплозберігаючі та гідрофобні властивості.

Мінеральна вата для звукоізоляції (ціна – від 370 грн за упаковку) безпечна для здоров'я, довговічна, підходить для застосування в багатоповерхових і приватних будинках, будівлях комерційного та промислового призначення. Використовувати акустичну вату як шумопоглинальний шар можна в таких конструкціях:

  • каркасні перегородки;
  • плаваюча по лагах підлога;
  • міжповерхові перекриття;
  • акустичний екран;
  • натяжні та підвісні стелі.

Купити гуртом за доступною ціною відповідний тип мінеральної вати в рулонах або плитами для утеплення можна на будівельній базі компанії "Конструктив". Для цього дивіться наш каталог на сайті, обирайте матеріал і телефонуйте нам. Менеджери дадуть вам детальну консультацію щодо технічних характеристик мінеральної вати, сфери її застосування, розкажуть, скільки вона коштує, які умови доставки по Києву та Київській області, як замовити, як отримати знижку на гурт.

Щільність мінеральної вати

Щільність мінеральної вати вимірюється в кілограмах на метр кубічний і позначає кількість волокон, що була використана під час її виробництва. Саме цей показник визначає сферу застосування утеплювача.

У магазині Конструктив можна купити мінеральну вату такої щільності:

  • 14 кг/м³ – застосовується тільки для утеплення горизонтальних поверхонь, які не навантажуються; випускається найчастіше у вигляді рулонів, які розкочуються по основі та кріпляться до неї;
  • 35 кг/м³ – використовується для звуко- і теплоізоляції горищ, балкових і вентильованих покриттів, трубопроводів водопостачання, теплотрас, котлів, а також купити мінвату можна для утеплення стін, перегородок і скатної покрівлі;
  • 45 кг/м³ – призначена для тепло- і звукоізоляції житлових і промислових будівель без навантаження на утеплювач;
  • 135 кг/м³ – мінеральна вата для фасадів під штукатурку.

Мінеральну вату будь-якої щільності можна купити гуртом ну нас в компанії "Конструктив" за доступною ціною з доставкою по Києву та Київській області.

Товщина мінеральної вати

Обираючи, яку мінеральну вату купити в Києві, потрібно враховувати її товщину. Вона визначає стійкість матеріалу перед впливом високої температури. Необхідна товщина залежатиме від місцезнаходження об'єкта, що утеплюється, середньої температури, тривалості опалювального періоду і значення опору теплопередачі стін. Особливості мінеральної вати різної товщини вказані в таблиці нижче.

Товщина в міліметрах

Призначення

50

Застосовується для теплоізоляції перекриттів, підлог, внутрішніх і каркасних стін, міжкімнатних перегородок. Також можна використовувати для створення високого рівня звукозахисту.

100

Призначена для утеплення підлоги по ґрунту, перекриття над неопалюваною будівлею або під мансардою

150

Використовується для теплоізоляції покрівлі.

Виробники мінеральної вати

Найкращими розробниками мінеральної вати виступають:

  1. Knauf – випускає мінвату для стелі, покрівлі, акустичних перегородок, стін і універсальну мінвату. Продукт не кришиться, пожежобезпечний, але коле руки та подразнює органи дихання. Ціна утеплювача мінеральна вата - від 445 грн за упаковку.
  2. ROCKWOOL – виготовляє пожежостійку та екологічну мінеральну вату з тривалим терміном експлуатації, яка добре поглинає шум. Виробники наголошують на відсутності усадки, великому виборі розмірів і варіантів пакування.
  3. Белтеп – виробляє негорючий утеплювач з базальту високої жорсткості, який реалізується у вигляді рулонів або плит. Недоліки - фенольна смола в складі та різкий запах. Ціна утеплювача мінеральна вата – від 2405 грн за м³.
  4. Isover – випускає екологічний матеріал з високою пружністю і прозорістю. Під час укладання не утворюється пил і не виділяється неприємний запах, але потрібен захист від вологи.
  5. Техноніколь – виробляє продукцію у формі плит різної довжини та товщини. Мінеральна вата підійде для утеплення скатів дахів, цегляної кладки та стінових перегородок. "Мінуси" – матеріал пухкий, кришиться і псується від води.
  6. Термолайф – створює утеплювач із мінеральної (базальтової) вати у вигляді плит із такими перевагами: низька теплопровідність, пожежна безпека, гідрофобність, звукоізоляція, екологічна безпека.
  7. Урса (URSA) – випускає мінвату з натуральної сировини з хорошими звуко- і теплоізоляційними властивостями, стійку до деформацій і погодних впливів. Серед недоліків – нульова паропроникність, подразнення шкіри та органів дихання працівників.

Компанія "Конструктив" є офіційним постачальником утеплювачів, включно з мінватою від провідних виробників Knauf, Sweetondale, Izovat. Прямі поставки із заводів на наш склад дають нам змогу пропонувати конкурентні ціни та постійно оновлювати асортимент відповідно до сучасних вимог. Ви можете замовити великий гурт для вашого будівництва і не переживати про забезпечення об'єкта матеріалом.

Маркування та основні сфери застосування

При маркуванні мінеральної вати (мінеральної вати) цифра вказує на її щільність.

П-75. Застосовується для теплоізоляції слабо похилих і горизонтальних поверхонь, які не схильні до навантажень (горища, покрівлі та трубопроводи під жорстким захистом).

П-125. Входить до складу багатошарових конструкцій сендвіч-панелей і стель. Використовується як закладний матеріал для теплоізоляції при будівництві цегляних будівель, приміщень з гіпсокартону і піноблоків.

ПЖ-175 і ППЖ-200. Укладається на дерев'яні, сталеві та бетонні поверхні для утеплення фасадів, плоских покрівель і експлуатованих перекриттів; підвищує протипожежну безпеку. Ціна мінеральної вати для фасаду вказана на сайті.

Будівельники відзначили позитивні сторони мінеральної вати, тому використовують її для:

  • зовнішньої теплоізоляції каркасних стін, вентильованих фасадів і фасадів будівель під декоративну штукатурку;
  • внутрішнього утеплення житлових будинків, огороджувальних тришарових конструкцій, підлог, скатної покрівлі;
  • ізоляції промислового обладнання, поверхонь з високою t°, повітропроводів і резервуарів;
  • вогнезахисту різноманітних конструкцій.

У нас вартість мінеральної вати доступна, оскільки ми отримуємо товари прямо із заводів-виробників, минаючи посередників.

Особливості монтажу

Утеплювач для стін мінеральна вата кріпиться за допомогою спеціальних клеїв або дюбелів-парасольок (з великим капелюшком). Скільки коштують такі дюбелі, можна дізнатися у наших менеджерів. Матеріал ріжеться звичайним гострим ножем, а якщо щільність понад 100 кг/м3 - ножівкою.

Стіни вентильованого фасаду захищаються пароізоляційними матеріалами, які випускатимуть конденсат назовні та перешкоджатимуть проникненню холодного повітря всередину приміщення.

Під час теплоізоляції покрівлі поверх базальтових плит укладається вітрозахисна мембрана. Для створення контробрешітки, що забезпечує вентиляцію, достатньо брусків товщиною 10-15 мм.

Мінеральна вата гуртом: як правильно вибрати

Під час вибору мінеральної вати для утеплення і звукоізоляції потрібно врахувати такі критерії:

  • форма - плита або рулон – повинна підходити для конкретної роботи;
  • коефіцієнт теплопровідності – чим нижчий, тим краще;
  • коефіцієнт паропроникності – чим вищий, тим краще пропускає зайві водяні пари;
  • пожежна безпека – чим вища, тим краща стійкість до вогню.

У нашому каталозі є мінвата з різними технічними характеристиками. Вартість можна дізнатися за телефоном.

Переваги купівлі в "Конструктиві"

Для оформлення замовлення потрібно заповнити форму на сайті або зв'язатися з менеджерами телефоном. Вони дадуть відповідь на ваші запитання, розкажуть характеристики та властивості різних типів утеплювачів, плюси й мінуси мінеральної вати, ціну.

Також у нас великий вибір інших будматеріалів за доступними цінами. Доставляємо товари по Києву та Київській області.