Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Шпаклівка Кнауф Мультифініш (Knauf Multi Finish), 25 кг

Код товару: 11057
Під замовлення
Ціна: 222,56 грн
Бренд: Кнауф (Knauf)
Час споживання розчину: 45 минут
Температура експлуатації: от 5 до 30
Товщина шару: 0,15-5 мм
Час висихання: 24 часа
- +

Купити оптом

Доставка

Оплата

 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий розрахунок на карту
 • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

Шпаклівка Кнауф Мультифініш (Knauf Multi Finish), 25 кг

Knauf Multi Finish - суха шпаклювальна суміш на основі гіпсового в'яжучого з полімерними добавками. Купити шпаклівку Кнауф можна для обробки шорстких та нерівних поверхонь, стиків залізобетонних плит, а також для нанесення тонкого шару розчину на рівні основи з бетону, гіпсокартону та штукатурок. Суміш придатна для отримання високоякісних поверхонь під фарбування, шпалери та інші декоративні покриття. Шпаклівка Knauf Multi Finish призначена для внутрішніх робіт. Переваги фінішної шпаклівки Knauf Шпаклівка Кнауф Мульті Фініш характеризується такими експлуатаційними властивостями:
 • відсутність усадки та формування тріщин;
 • міцність;
 • морозо- та тріщиностійкість;
 • висока адгезія до будь-яких підстав;
 • еластичність;
 • екологічність;
 • легкість та зручність у використанні;
 • можливість приготування та нанесення машинним способом.
Ще одна причина купити в Києві шпаклівку Кнауф Мульті Фініш – ціна. На нашому сайті вартість суміші – від 212 грн. Також у магазині Конструктив за вигідними цінами можна придбати шпаклівку Кнауф Старт, шпаклівку Кнауф Уніфлот та багато інших матеріалів для будівельних та ремонтних робіт. Доставка по Києву та області здійснюється протягом 4 годин за низькою ціною. Особливості роботи Якщо ви вирішили купити шпаклівку Knauf Multi Finish, ознайомтеся з правилами її використання та технологією нанесення. Роботи виконуються у такому порядку:
 1. Підготовка основи. Воно має бути міцним, твердим і чистим, а бетонні поверхні – сухими та очищеними від опалубного мастила. Гладкі бетонні основи попередньо обробляємо ґрунтовкою КНАУФ-Бетоконтакт, поверхні гіпсокартонних Кнауф листів – КНАУФ-Путцгрунд, штукатурні поверхні та гіпсоволокнисті листи – КНАУФ-Тіфенгрунд.
 2. Приготування суміші. Висипаємо шпаклівку Кнауф Мультифініш у ємність із чистою водою до рівня трохи нижче води (близько 18 л на мішок 25 кг) та перемішуємо до однорідної сметаноподібної маси. Використовувати для цього будівельний міксер на малих оборотах. Не допускається додавання до шпаклювальної суміші інших матеріалів, так як це веде до значного погіршення її властивостей. Тривалість збереження робочих характеристик розчину на початок загусання – щонайменше 30 хвилин. Загустілий розчин шпаклівки не використовувати, додавання води та перемішування не забезпечують відновлення його початкових експлуатаційних властивостей.
 3. Нанесення універсальної гіпсової шпаклівки Кнауф. Спочатку зашпаровуємо шви між бетонними елементами, при необхідності в два прийоми, потім вирівнюємо до одного рівня з поверхнею, що примикає. Якщо основа буде фарбуватися, рекомендуємо використовувати армуючі стрічки. При суцільному шпаклюванні плоских бетонних поверхонь шпаклювальний розчин наносимо та розрівнюємо за допомогою широкого шпателя, правила або швейцарського сокола. Через 50 хвилин загладжуємо. Якщо обробляють великі площі, можна застосовувати штукатурну машину PFT Ritmo Powercoat.
 4. Очищення інструментів. Не слід забувати, що брудні ємності та інструменти скорочують час роботи зі шпаклівкою, тому обладнання необхідно відразу після роботи вимити водою.

Бренд
Кнауф (Knauf)
Час споживання розчину
45 минут
Температура експлуатації
от 5 до 30
Товщина шару
0,15-5 мм
Час висихання
24 часа
Міцність на стиск
4,17 МПа
Міцність при згинанні
2,0 МПа
Фасування, кг
17-30
Фракції, мм.
менее 0,15 мм

ВідгукиШпаклівка Кнауф Мультифініш (Knauf Multi Finish), 25 кг

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення