Опалення

Надійне і якісне опалення

Електричні обігрівачі – це опалювальні прилади для створення комфортного мікроклімату в будівлях. Вони дозволяють самостійно регулювати температуру, не залежати від офіційних дат включення і відключення централізованої системи опалення.

У нашому інтернет-магазині Конструктив представлений великий вибір теплового обладнання за вигідними цінами. У роздріб або оптом ви зможете купити керамічні обігрівачі, тепловентилятори промислові, масляні радіатори, електроконвектори настінні, теплові гармати та завіси. Розглянемо принцип роботи кожного виду.

Керамічні обігрівачі

Керамічні панелі – це інфрачервоні обігрівачі для будинків, офісів і виробничих будівель. Їх можна використовувати як основне або додаткове джерело тепла. Конструкція приладів складається з металевого корпусу, однієї або двох керамічних термостійких панелей і нагрівального кабелю.

Приміщення опалюється внаслідок інфрачервоного випромінювання, яке йде від пластини, та циркуляції теплого повітря. Тепловіддача – 50 Вт/1 м². Керамічні опалювальні системи характеризуються:

  • Екологічністю і безпекою: для їх виготовлення використовуються тільки сертифіковані матеріали, які не виділяють шкідливих парів, газів і випромінювань. Поверхня не має гострих кутів, не розжарюється, тому можна сміливо ставити в будинках, де живуть маленькі діти.
  • Тривалим терміном експлуатації. Нагрівальний елемент має захисну нікелеву оболонку. Такий тип обігрівачів випускається відповідно до державних стандартів і проходить всі етапи перевірки. Середній термін служби – 25 років.
  • Естетичністю. Існують кольорові моделі з різними фотографіями, візерунками, малюнками. Панелі відмінно впишуться у будь-який інтер'єр приватного будинку або офісу. Ви можете купити підлогові, настільні та настінні обігрівачі цього виду.

Тепловентилятори промислові

Тепловентилятор – прилад, який призначений для швидкого обігріву будівель. Суть його роботи – нагрівання повітря через контакт з розпеченою електричною спіраллю, за допомогою вбудованого вентилятора. Промислові моделі використовуються у великих комерційних і виробничих приміщеннях: гаражах, ТРЦ, цехах, спортзалах, СТО, теплицях, магазинах.

За типом установки тепловентилятори поділяються на:

  1. Переносні (мобільні): невеликі розміри, які полегшують транспортування, установку та зберігання. Вони мають середню потужність, тому найчастіше використовуються для опалення приватних будинків або невеликих промислових приміщень. 
  2. Стаціонарні: кріпляться на підлогу, стіни або стелю, відрізняються високою потужністю і великими розмірами. Такі моделі недоцільно використовувати як обігрівачі для квартири, оскільки їхня потужність розрахована на масштабні промислові об'єкти.

Залежно від типу нагрівального елемента тепловентилятори бувають:

  • Спіральними: залучена металева спіраль, яка після проходження електричного струму нагрівається до високої температури та віддає тепло потоку повітря. Такі варіанти відрізняються низькою ціною, але вони сушать повітря, а при попаданні на спіраль пилу може відчуватися неприємний запах.
  • З теном: швидко нагрівають приміщення, але прямого контакту зі спіраллю немає. Завдяки цьому кисень не «спалюється».
  • Керамічними: використовуються керамічні пластини. Середня робоча температура – до 100 °C. Практично не впливають на якість повітря в приміщенні.

Якщо тепловентилятор буде основним опалювальним приладом, краще використовувати керамічні типи або моделі з теном.

Масляні електрорадіатори

Масляні радіатори – пристрої для обігріву приміщень розміром до 25 м². Потужність – від 1 до 2,5 кВт. Прилад складається з нагрівального елемента, який поміщається в металевий корпус, мінерального масла, що нагрівається до 130-150 °C, і термостата.

Масляні радіатори характеризуються такими перевагами:

 

  • бюджетна ціна;
  • мобільність (завдяки коліщаткам обігрівач можна переміщувати по приміщенню);
  • відсутність ефекту «сушки» повітря;
  • простота використання;
  • наявність термостата, який контролює температуру;
  • безшумна робота;
  • захист від перегріву;
  • невибагливість в обслуговуванні.

У деяких моделях передбачені датчики відключення при падінні, вбудований вентилятор, таймер для включення приладу. Чим більше опцій, тим вища ціна масляних радіаторів опалення.

Теплові гармати

Теплова гармата – обладнання для швидкого обігріву, просушування і вентилювання приміщень. Складається з нагрівального елементу, регулятора, термостата, вентилятора та перемикача режимів роботи. Корпус – металевий (найчастіше у формі циліндра).

Залежно від виду палива теплові гармати діляться на:

  1. Дизельні: споживають до 10 літрів дизпалива на годину. Вони автономні, мобільні та не вимагають підключення до електричної розетки.
  2. Газові: передбачають використання скрапленого газу в балонах і підключення до електроенергії. Бувають переносними та стаціонарними, підходять для великих і малих приміщень.
  3. Електричні: безпечні у використанні, оскільки в них немає відкритого полум'я. Вони не продукують продукти горіння і неприємні запахи. Для моделей від 5 кВт потрібне трифазне підключення, для інших – вистачить розетки на 220 В.
  4. Інфрачервоні: відсутній вентилятор, оскільки не потрібно нагнітати та прогрівати повітря. Спочатку нагріваються поверхні предметів, а потім, шляхом тепловіддачі – повітря в приміщенні.
  5. Водяні: оснащені калорифером – теплообмінник з гарячою водою. Встановлюються на стіні або на стелі. Вони покращують температурний режим великих приміщень з мінімальними витратами енергії.
  6. Багатопаливні: використовують рідке паливо – відпрацьоване масло, дизель, гас. Працюють за принципом прямого або непрямого нагріву.

Теплові завіси

Теплові завіси – це пристрої для створення повітряного загородження, яке захищає від протягів і запобігає втраті тепла. Такий вид електричного опалення використовується, як правило, в приміщеннях з постійним потоком людей і відчиненими дверима. Наприклад, в ТЦ, супермаркетах, офісах, місцях громадського харчування.

Теплові завіси бувають радіальними (невеликі розміри) і тангенціальними (витягнута форма). Деякі моделі оснащуються електричним теплообмінником, але бувають варіанти, які працюють від центрального опалення будинку. У сучасних пристроях передбачені фільтри для очищення повітряної маси, захист від перегріву та замикань, регулятори температури та швидкості обдування.

За розташуванням до дверного отвору теплові завіси поділяються на горизонтальні, вертикальні та універсальні. За місцем монтажу – на настінні та стельові.

Настінні електроконвектори

Електричні конвектори – прилади, які рівномірно розподіляють тепле повітря по всій площі опалювальної будівлі. Вони встановлюються під вікнами, захищаючи приміщення від холодного повітря, і вважаються одним з найенергозберігаючих видів обігрівачів для заміських будинків, квартир і офісів.

Електроконвектори настінні характеризуються такими перевагами:

  • швидкий обігрів;
  • невисока вартість;
  • простий монтаж;
  • безшумна робота;
  • підтримання температури.

Додатково на конвектор можна встановити термостат, індикатор живлення, таймер виключення та зволожувач повітря.

Як вибрати обігрівач?

Вибираючи електричний обігрівач, потрібно враховувати:

  1. Розміри приміщення: опалення заміського будинку, квартири, комерційної або промислової будівлі.
  2. Джерело енергії (електрика, газ, рідке паливо) і спосіб обігріву (інфрачервоне випромінювання, конвекція, обігрів подачею повітря).
  3. Рівень шуму. Цей параметр особливо важливий, якщо пристрій буде використовуватися в дитячій кімнаті, спальні або кабінеті. Найтихіші – інфрачервоні обігрівачі, найшумніші – тепловентилятори.
  4. Функції та можливості. Серед додаткових опцій – відкладений старт, різні режими роботи, терморегулятор та інші.

Як купити обігрівач?

Хочете зробити свій будинок теплим у будь-який час року та незалежно від центрального опалення? Тоді ознайомтеся з каталогом, визначтеся з вибором і замовте обігрівач в інтернеті на нашому сайті. Перед оформленням замовлення можете подивитися відгуки покупців і проконсультуватися з досвідченими менеджерами магазину Конструктив.

Ви, звичайно ж, можете опалення в приватному будинку облаштувати своїми руками, реалізувавши різні схеми, але ми радимо звернутися до наших фахівців. Зв'язатися з нами можна по телефону або в онлайн-чаті.