Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Клей для гіпсокартону Кнауф (Knauf) Перлфікс, 30 кг (монтажний)

Код товару: 11056
Під замовлення
Ціна: 160,88 грн
Бренд: Кнауф (Knauf)
- +

Купити оптом

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Тех. документація
Опис товару

Перлфікс КНАУФ

КНАУФ Перлфікс - це суха суміш заводського виготовлення на основі гіпсового в'яжучого зі спеціальними добавками. Монтажний клей КНАУФ Перлфікс застосовується для приклеювання до звичайних будівельних основ з шорсткою гигроскопичной поверхнею: гіпсокартонних плит КНАУФ, ізолюючими матеріалами (плит з пінополістиролу або мінеральної вати), Комбінованих плит КНАУФ.

Підготовка підстави для перлфікс кнауф

Основа повинна бути сухою з температурою не нижче + 5 ° С. Поверхню очистити від бруду, пилу і відшарувань, з бетону видалити залишки опалубної мастила. Усунути виступи. Сильно всмоктуючі вологу поверхні, наприклад, силікатна і керамічна цегла, газобетон, штукатурки обробляються ґрунтовкою КНАУФ- Грундірміттель, розведеної водою у співвідношенні 1: 3, або КНАУФ Ротбанд-Грунд. Щільні, не всмоктуючі вологу поверхні, наприклад бетон, обробляються грунтовкою Кнауф-Бетоконтакт для поліпшення адгезії (зчеплення) розчину монтажної суміші з поверхнею стіни. Після нанесення дати грунтовці висохнути: КНАУФ Ротбанд-Грунд / КНАУФ-Грундірміттель (6 годин), КНАУФ- Бетоконтакт (24 години). Не допускати запилення загрунтованной поверхні. Мішок (30 кг) засипати в ємність з приблизно 17 літрами чистої води і перемішати. Додаючи воду і ретельно перемішуючи, довести масу до кашкоподібного стану, не допускаючи утворення грудок. Час роботи з продуктом - 30 хвилин з моменту засипання в воду.

Порядок робіт

Клей наноситься марками за площею плити з інтервалом 35 мм і по периметру з мінімальним інтервалом. Встановлюється плита щільно притискається до основи і легкими ударами через рейку виставляється за рівнем. Коректувати положення КНАУФ-листа можна протягом 10 хвилин після нанесення клейового розчину. При кріпленні плит з мінеральної вати необхідно попередньо кельмою затерти всю поверхню плити тонким шаром розчину КНАУФ-Перлфікс. Монтажний клей Кнауф Перлфікс не можна змішувати з іншими матеріалами, оскільки це може привести до різкої зміни його властивостей.

Витрата матеріалу: Приблизно 5-6 кг на 1 кв.м сухої штукатурки.

Бренд
Кнауф (Knauf)

ВідгукиКлей для гіпсокартону Кнауф (Knauf) Перлфікс, 30 кг (монтажний)

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення

Бренд
Мастер (Master)
Лафарж (Lafarge)
Силтек (Siltek)