Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Річковий пісок, 50 кг

Код товару: 11213
Відсутній
Ціна: 34,00 грн

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

Пісок річковий, 50 кг

Інтернет магазин «Конструктив. Будівельні матеріали »пропонує великий вибір цементно-піщаних сумішей і інших матеріалів для будівництва та ремонту. Серед широкого асортименту товарів представлений також річковий пісок.

Пісок - це гірська порода, утворена в результаті руйнування твердих мінералів. Дрібні частинки піску являють собою зерна розміром від 0,05 до 2 міліметрів, округлі або з гострими гранями, і найчастіше здебільшого складаються з кварцу. По суті, пісок - це продукт руйнування гранітних порід, пухка маса, де частки практично не пов'язані між собою.

Як будівельний матеріал пісок ділиться на дві групи - природний і штучний. Природний - це отриманий в результаті природного руйнування порід, в тому числі і вивітрювання, штучний ж отримують шляхом механічного руйнування великих часток, таких як гравій, галька, щебінь.

Серед природного піску найбільшою популярністю в будівництві користується річковий пісок. Округла, немов згладжена форма його найдрібніших частинок не має гострих граней, тому і сипучість піску, і його вологоємність вельми висока.

Ступінь округлості частинок відповідає віддаленості місця видобутку піску від місця його утворення. Під впливом природних геологічних процесів пісок з місця руйнування скельних порід може переноситися на значні відстані водою і вітром. В результаті такого перенесення гострі грані частинок згладжуються, піщане зерно стає більш дрібним і округлим. І чим далі розташовано родовище піску від місця його первинного освіти, тим дрібніше окремі частинки в піщаній масі.

ВідгукиРічковий пісок, 50 кг

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення