Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Профіль покрівельний N-92

Код товару: 14501
Відсутній
Ціна: 333,15 грн
Бренд: Н-92
Колір: цинк
Виробництво: Швеция
Тип: Покрівельний
Покриття: цинк

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

Профнастил Н-92 має висоту ребра (глибину канавки) 92 мм. Виготовлений заводом Тайл із українського металу заводу Модуль товщиною 0,7 мм. Як антикорозійне покриття з обох сторін листа виступає цинк у кількості 110 грамів на метр квадратний. Оцинковий метал не має додаткових покриттів. Довжина листа виготовляється на замовлення. Діапазон допустимої довжини та стандартна ширина листа вказані у характеристиках товару (нижче).

Профнастил покрівельний оцинкований з висотою хвилі 92 мм. Профіль хвилі Н-92 сконструйований так, щоб при мінімальній висоті хвилі нести максимальне навантаження. Завдяки цьому його використовують як покрівельний матеріал або незнімну опалубку міжповерхових перекриттів під стяжку. Слід зазначити, що з проектуванні конструкцій слід спиратися на розрахунки конструкторського бюро. Тільки вони точно можуть визначити максимальну здатність матеріалів, що несе, і вберегти вас від нещасного випадку.

Кожна висота хвилі може винести певне навантаження за певного прольоту опорних прогонів для профнастилу. Тому відстань між ними так само розраховується конструкторським бюро враховуючи кількість навантаження при експлуатації. Орієнтовно для 92 профнастилу довжина прольоту опорних прогонів може становити близько 4 м, але ця величина залежить від ступеня навантаження на профлист і не може бути однозначною.

Виробництво профнастилу. Профільований настил виготовляють з листової сталі на лінії профілювання. Суть процесу полягає у наступному. Спочатку виробляють рулон із оцинкованої сталі. Потім цю сталь фарбують у полімерне покриття і потім, з бухти забарвленої сталі профільують виріб. Сталь може бути вироблена в будь-якій точці планети, але, як правило, форму їй надають недалеко від місця продажу матеріалу.

  • Повна ширина: 990 мм;
  • Робоча: 945 мм;
  • Висота профілю 92 мм;
  • Товщина металу 0,65-1,20 мм
  • Довжина: 500-12000 мм
Бренд
Н-92
Колір
цинк
Виробництво
Швеция
Тип
Покрівельний
Покриття
цинк
Товщина металу, мм
1,20

ВідгукиПрофіль покрівельний N-92

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення