Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Cітка просічно-витяжна

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Купити сітку просічно-витяжну в Києві

Сітка просічно-витяжна (ПВС) – матеріал будівельного призначення, що виготовляється з гладкого листа холоднокатаного оцинкованого металу, методом його просічки з одночасним проведенням витяжки ромбічних поділів сітки.  Завдяки такій формі його виготовлення повністю безвідходне, що дозволяє тримати вартість матеріалу в доступному для всіх розмірі.

Крім того, сітка ЦПВС має цілу низку специфічних переваг, що вигідно виділяють її серед інших схожих матеріалів. Наприклад:

 1. При порушенні цілісності одного або декількох її елементів сама сітка не втрачає своєї цілісності на противагу іншим видам цього будівельного матеріалу (рабиця).
 2. Сітка просічно-витяжна, ціна на яку значно нижче, ніж на інші види сіток, завжди залишається доступною, оскільки її виробництво практично безвідходне.
 3. Сітка просічна досить просто обробляється і приймає необхідні вам форми, не втрачаючи при цьому своєї міцності, а також може піддаватися повторній обробці.
 4. Її можна з'єднати за допомогою зварювального апарату.  Також вона може проводити електричну напругу.
 5. Має чудові вологовідштовхувальні властивості.

Просічно-витяжна сітка, купити яку можна в інтернет-магазині Конструктив, застосовується в різних галузях виробництва і має характерні для неї властивості.

Сфери застосування просічно-витяжної сітки

Завдяки специфіці цього багатофункціонального будівельного матеріалу на перші місця по його затребуваності вийшли такі способи застосування:

 • Здійснення армування будь-якої кількості шарів штукатурки на будь-якій поверхні. Для цього найчастіше використовують оцинковану просічно-витяжну сітку 0,5 мм завтовшки, таку як ЦПВС-25 і ЦПВС-50. Їх застосування цілком доцільне, оскільки цей матеріал володіє підвищеним рівнем стійкості до різних агресивних складових штукатурних розчинів, не схильний до корозії.
 • Застосовується у вигляді не тільки підтримуючого, а й армуючого шару в момент фіксації теплоізоляційних матеріалів при будівництві дахів, а також при монтажі різних металоконструкцій.
 • Для підвищення ступеня вогнезахисту різних металевих конструкцій, яке проводиться за допомогою накладення необхідної кількості шарів штукатурки на їхні поверхні.  Сітка просічно-витяжна, купити яку в Києві можна у нас, навіть не виходячи з дому, має також посилений варіант, який використовується при втіленні в життя різних дизайнерських рішень.  Крім того, з неї робляться різні види невеликих решіток.
 • Товстостінні види сіток застосовують не тільки для армування поверхонь для подальшого штукатурення, а й при виготовленні захисних систем типу «Антивандал», а також ще не одного десятка різних видів робіт.
Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області