Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Сітка зварна штукатурна

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Сітку зварну купити в Києві

Сітка штукатурна зварна – це багатофункціональний будівельний матеріал, який виробляється з дроту холодного натягу, що має низковуглеродний склад і діаметр 0,6-3 міліметра. Її ланки розташовані взаємно перпендикулярно один до одного і з'єднуються за допомогою точкового зварювання.

Вона може бути як звичайною, так і поверхнево покритою спеціальним захисним оцинкованим шаром.  Сітка зварна оцинкована, як і інші види штукатурної зварної сітки, виходить з конвеєра у вигляді рулону, довжина якого коливається від 15 до 50 м  і має висоту 0,8-2 метра.  Як і всі інші параметри, діаметр її осередка може варіюватися від дрібного (12,5*12,5 мм) до великого (50*50 мм).  Найбільшу популярність заслужили рулони, діаметр комірки в сітці яких має розмір 12,5*25 мм і «золота середина» – 25-25 мм.

Вона застосовується не тільки в побуті, але й активно використовується в різних виробничих цілях.

Сфера застосування зварної сітки

Як і сітка рабиця, сітка зварна в рулонах може бути застосована в різних сферах життя і діяльності людини, але основними способами її використання є такі:

 1. Як основа для нанесення штукатурки (так зване армування штукатурки) при проведенні внутрішніх ремонтних робіт і під час штукатурення фасаду будівлі.
 2. Для проведення армуючих робіт зі спеціальними сумішами і клейовими розчинами, призначеними для робіт з укладання кахлю.
 3. Натяжка сітки у вертикальному положенні для створення огорож.  Зварна сітки має масу переваг, серед яких особливо виділяються: довговічність цього виду будівельного матеріалу, стійкість до різних корозійних процесів і різкої зміни кліматичних умов.
 4. Спорудження вольєрів і кліток для різних видів домашніх тварин.  Зварна сітка для клітин є просто ідеальним матеріалом для їх будівництва, оскільки з нею дуже легко працювати, вона «дихає», завдяки чому відбувається відмінне природне вентилювання.
 5. Для поліпшення фіксаційного процесу теплоізоляційного матеріалу, шляхом щільної обмотки і закріплення.

Зварювальна сітка з покриттям з різних поліамідів значно полегшує і прискорює процес проведення різних видів ландшафтних робіт, а також творіння різних елементів декору для нього.

Купити сітку зварну ви можете на сторінках нашого інтернет-магазину «Конструктив.  Будівельні матеріали» за доступною ціною, що робить її доступною абсолютно всім.

Переваги зварної сітки

Сітка зварна в Києві представлена ​​в багатьох варіаціях, кожна з яких має свої особливості та переваги, але деякі характеристики притаманні всім різновидам зварної сітки відразу.  Серед них такі:

 • волого-і морозостійкість;
 • міцність і довговічність її служби (при правильній експлуатації деякі її різновиди здатні прослужити не менше 50 років);
 • несприйнятливість до різних корозійних процесів і гарний зовнішній вигляд;
 • доступна вартість і широкий товарний ряд, що дають можливість вибрати підходящий її варіант. ​​​​​​
Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області