Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

 • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
 • Складання кошторису Складання кошторису
 • Оплата Оплата
 • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Фасадна штукатурка – обробна будівельна суміш, яка використовується для оформлення фасадів будівлі. Випускається в широкому асортименті і відрізняється за складом, кольором, фактурним виглядом та іншими характеристиками. За допомогою штукатурки можна створити цікавий дизайн для стін кімнат, фасаду, цоколів. Отримана обробка виглядає досить стильно й оригінально.

Яку фасадну штукатурку купити: основні типи

Перед тим як купити фасадну штукатурку, необхідно визначити пріоритетні властивості. Адже представлені в нашому інтернет-магазині варіанти мають різні характеристики.

Як правило, фасадна штукатурка виготовляється з цементно-піщаної суміші. Додатково до складу додаються сполучні елементи, які змінюють її властивості. У результаті вона відрізняється і за характеристиками, і за методом нанесення. Термін служби теж різний і в середньому становить 10-15 років.

Залежно від типу фасадна штукатурка буває 4 різновиди:

 1. Для пінопласту. Використовується як утеплювач. Підходить і для зовнішнього, і для внутрішнього застосування. Має істотний недолік – крихкість. Якщо випадково по ній вдарити, з'являться тріщини.
 2. Для цегли. Має високий рівень легкості, чим і відрізняється від інших типів. Головний її плюс – об'єкт не отримує зайвого навантаження.
 3. Для газобетону. Характеризується поліпшеними експлуатаційними характеристиками. Але і ціна у неї відповідна.
 4. Для піноблоків. Головна її особливість – вона дозволяє будівлі «дихати». Ця властивість вкрай важлива при застосуванні блоків, що мають пористу поверхню.

З вибором типу фасадної штукатурки проблем бути не повинно. Достатньо лише відштовхуватися від матеріалу поверхні, на яку плануєте її наносити.

Основні види фасадної штукатурки: яка краще?

Також існує чимало різновидів фасадної штукатурки в залежності від її властивостей. Адже вони змінюються від складу суміші і зв’язуючих речовин у складі. За цим критерієм фасадна штукатурка буває:

 1. Еластична. Не тріскається під впливом будь-яких погодних умов. При бажанні їй легко можна надати потрібний рельєфний візерунок і навіть поміняти колір поверхні. Причому – без шкоди для об'єкта.
 2. Мокра. Є найпоширенішим видом, оскільки має гарне співвідношення естетичних і теплоізоляційних властивостей. Застосовується для утеплення поверхонь з декоративним покриттям.
 3. Силіконова. Відрізняється універсальністю і підходить для будь-якої зовнішньої поверхні. Захищає корпус об'єкта від різних негативних факторів. Характеризується відмінною міцністю, паропроникністю і грязевідштовхувальними властивостями, має поліпшені адгезійні якості. Також відрізняється широкою гамою кольорів (при бажанні можна навіть комбінувати різні варіанти). Має гарне співвідношення за якістю і ціною, що робить її доступною для пересічного споживача.
 4. Акрилова. Містить еластичні добавки і підходить для застосування в регіонах з частими температурними перепадами. Відрізняється хорошим поглинанням, покращує вентиляцію стін, захищає від мікроорганізмів. Випускається в готовому вигляді, тому є простою у використанні.
 5. Мінеральна. Вважається найбюджетнішим варіантом. Містить в складі цемент і різні добавки, що поліпшують стійкість до впливу вологи. Отримана поверхня виходить міцною і з часом лише міцнішає. Відрізняється широкою гамою кольорів, що дає вам можливість вибрати будь-який відтінок.
 6. Силікатна. Наноситься на матеріал з пористою структурою. Має хорошу паропроникність. Містить в складі рідке скло та інші добавки, які допомагають виводити надлишкову вологу. Відрізняється стійкістю до забруднень, тому підходить для об'єктів, розташованих біля доріг.

 

Це найпоширеніші види фасадної штукатурки. Але існують також і інші варіанти:

 

 • цементна;
 • гіпсова;
 • тепла (допомагає утеплити будинок, захищає його від сильних морозів);
 • декоративна (венеціанська, мармурова, пробкова, фактурна).

Як бачите, різновидів досить багато. Тому перед покупкою фасадної штукатурки треба заздалегідь визначитися з бюджетом і видом будівельної суміші, яка вам необхідна.

Фасадна штукатурка в Konstruktiv

Якщо вирішите купити фасадну штукатурку, можете замовити її в нашому інтернет-магазині. В каталозі зібрано широкий асортимент сумішей, що відрізняються за видом, фракціями й іншими характеристиками, що надає вам повну свободу вибору.

Якщо виникнуть питання, задайте їх менеджеру по телефону, адже консультації безкоштовні. Він пояснить будь-які нюанси, а при необхідності порадить, що краще купити, і оформить покупку з доставкою у будь-яке місто України.

Ціни на фасадну штукатурку:

Виробник Мінімальна ціна Максимальна ціна
Anserglob 126 грн 1345 грн
Baumit 281 грн 2924 грн
Siltek 288 грн 456 грн
Ceresit 299 грн 1395 грн
Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області