Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (050) 476 95 55

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Будівельна хімія – окрема категорія матеріалів, до якої належать різні суміші та лакофарбові засоби. Вони широко використовуються у будівництві та ремонті квартир, котеджів, будівель. Забезпечують якісну гідро- та термоізоляцію, герметизацію та необхідні для інших будівельних робіт.

Якісна будівельна хімія у «Конструктиві»

Наш інтернет-магазині пропонує сучасну будівельну хімію, яка призначена для різних цілей. У каталозі ви знайдете все, що необхідно для:

  • ґрунтування;
  • поклейки;
  • фарбування;
  • штукатурення та ін.

Наприклад, у нас можна купити герметики (або як їх називають – рідкі цвяхи), які виконані на основі полімерів. Вони бувають акриловими, каучуковими, силіконовими. Використовуються для заповнення пустот і тріщин, закладення швів, герметизації віконних прорізів і дверних коробок.

Також у каталозі є монтажні піни. На вибір пропонується якісна продукція, яка класифікується за виробником, видом, ціною. Завдяки цьому ви завжди знайдете, що замовити.

В асортименті є спеціальні пістолети, які необхідні для роботи з будівельною хімією. Коштують вони недорого, тому ви зможете придбати відповідний інструмент у рамках виділеного бюджету.

Також в каталозі є клеї для склополотна, флізеліну та різних підлогових покриттів. Представлений великий вибір продукції, яка відрізняється складом і властивостями, тому перед покупкою рекомендуємо уважно вивчити її особливості. Щоб швидше зробити остаточний вибір, можете порівняти декілька відповідних товарів.

Переваги покупки в Konstruktiv

Якщо вам потрібна надійна будівельна хімія у Києві, можете замовити її у нас. Адже всім покупцям в інтернет-магазині Konstruktiv пропонується цілий ряд переваг.

По-перше, у нас ви знайдете все, що потрібно для будівельних робіт у квартирі або приватному будинку. Каталог зручно структурований, для кожної товарної позиції зазначена необхідна інформація (ціна, фото, опис), тому з цим труднощів бути не повинно.

По-друге, наш інтернет-магазин веде розумну цінову політику. Тому будівельна хімія в «Конструктиві» коштує набагато дешевше, ніж у будь-якому іншому магазині. Можете переконатися в цьому самі.

Також усім покупцям надається безкоштовна консультація. Якщо не знаєте, що вибрати, проконсультуйтеся з менеджером по телефону. Він відповість на ваші питання, а при необхідності оформить замовлення з доставкою у будь-яке місто України.