Нова послуга! Оренда техніки 🚜
Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Як це працює
КОНСТРУКТИВ - це сервіс із закупівель будівельних матеріалів без “головної болі”

Ми просто беремо частину постачання будівельних матеріалів на об'єкт на себе та звільняємо Вам час.

  • Підбір матеріалів Підбір матеріалів
  • Складання кошторису Складання кошторису
  • Оплата Оплата
  • Доставка та розвантаження Доставка та розвантаження

Будівельна хімія – окрема категорія матеріалів, до якої належать різні суміші та лакофарбові засоби. Вони широко використовуються у будівництві та ремонті квартир, котеджів, будівель. Забезпечують якісну гідро- та термоізоляцію, герметизацію та необхідні для інших будівельних робіт.

Якісна будівельна хімія у «Конструктиві»

Наш інтернет-магазині пропонує сучасну будівельну хімію, яка призначена для різних цілей. У каталозі ви знайдете все, що необхідно для:

  • ґрунтування;
  • поклейки;
  • фарбування;
  • штукатурення та ін.

Наприклад, у нас можна купити герметики (або як їх називають – рідкі цвяхи), які виконані на основі полімерів. Вони бувають акриловими, каучуковими, силіконовими. Використовуються для заповнення пустот і тріщин, закладення швів, герметизації віконних прорізів і дверних коробок.

Також у каталозі є монтажні піни. На вибір пропонується якісна продукція, яка класифікується за виробником, видом, ціною. Завдяки цьому ви завжди знайдете, що замовити.

В асортименті є спеціальні пістолети, які необхідні для роботи з будівельною хімією. Коштують вони недорого, тому ви зможете придбати відповідний інструмент у рамках виділеного бюджету.

Також в каталозі є клеї для склополотна, флізеліну та різних підлогових покриттів. Представлений великий вибір продукції, яка відрізняється складом і властивостями, тому перед покупкою рекомендуємо уважно вивчити її особливості. Щоб швидше зробити остаточний вибір, можете порівняти декілька відповідних товарів.

Переваги покупки в Konstruktiv

Якщо вам потрібна надійна будівельна хімія у Києві, можете замовити її у нас. Адже всім покупцям в інтернет-магазині Konstruktiv пропонується цілий ряд переваг.

По-перше, у нас ви знайдете все, що потрібно для будівельних робіт у квартирі або приватному будинку. Каталог зручно структурований, для кожної товарної позиції зазначена необхідна інформація (ціна, фото, опис), тому з цим труднощів бути не повинно.

По-друге, наш інтернет-магазин веде розумну цінову політику. Тому будівельна хімія в «Конструктиві» коштує набагато дешевше, ніж у будь-якому іншому магазині. Можете переконатися в цьому самі.

Також усім покупцям надається безкоштовна консультація. Якщо не знаєте, що вибрати, проконсультуйтеся з менеджером по телефону. Він відповість на ваші питання, а при необхідності оформить замовлення з доставкою у будь-яке місто України.

 

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області