Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (044) 337 23 82

Графік роботи:

Пн-Пт 9:00-18:00

Каталог товарів

Суміш клеюча для утеплювача (ППС та МВ) Ансерглоб (Anserglob) ВСХ-39, 25 кг

Код товару: 10794
ТОП
В наявності
Ціна: 97,47 грн
Область применения: приклеивание утеплителя
- +

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення - від 1000 грн
Опис товару

Ансерглоб ВСХ 39 - це клейова суміш, яка призначається для того, щоб склеювати пінополістирольні і мінераловатні плити з бетонованими, цегляними, пінобетонними і іншими мінеральними основами. Сфера застосування даної клейової суміші досить широка. Її використовують: всередині будівель, на фасадах будівель, на терасах і балконах. Звертаємо Вашу увагу! Для того, щоб нанести на утепляющую поверхню шар клею для пінопласту, армованого склосіткою, потрібно скористатися спеціальною сумішшю Ансерглоб ВСХ 40.

Застосування

1. Якщо поверхня, на якій має бути робота, нерівна (нерівність становить до 1 см), розчинна суміш наноситься на підставу смужками. Як утеплювального матеріалу в даному випадку використовуються плити з пінополістиролу. Смуги наносяться по всьому периметру на відстані 2 см від краю поверхні, а після цього посередині. Для того, щоб в процесі приклеювання плит не формувалися пробки з повітря, смуги по периметру потрібно наносити з розривами.
2. Якщо нерівність поверхні становить 1,5 см, а в якості утеплювального матеріалу використовуються пінополістирольні плити, розчин наносять комбінованим способом. По всьому периметру плити з внутрішньої сторони, наносять суміш смужками (ширина 5-8 см, товщина 0,5-1 см). Відстань від краю плити має становити 2 см. Для того, щоб в процесі приклеювання плит не формувалися пробки з повітря, смуги потрібно наносити з розривами. Посередині поверхні плити, в 2-4 місцях потрібно зробити шльопанці (розмір 15-18 см).
3. Якщо поверхня абсолютно рівна, а в якості утеплювального матеріалу використовуються мінеральні плити, суміш необхідно наносити одним щільним шаром і вирівнювати шпателем з зубами (розмір зуба - 1-1,2 см). Перед тим, як наносити основний шар, утеплювач необхідно прогрунтувати цієї самої сумішшю. Наносити суміш розчину слід на відстані 1-1,5 см від краю утеплювача.
4. Якщо в якості утеплювального матеріалу використовується екструдований пінополістирол, перед процесом приклеювання, його потрібно ошкурить з обох сторін.

Пдготовка основи

Перед початком роботи поверхню слід очистити від різноманітних забруднень, жиру і вапна. Якщо на підставі є нерівності, їх необхідно розрівняти за допомогою штукатурної суміші ВСТ 20. Підстави, які схильні до інтенсивного вбирання вологи обов'язково необхідно обробляти спеціальної глибокопроникаючою емульсією Ансерглоб EG 60. Після обробки необхідно витримати 4 години. Якщо ж підстава слабковбираючих, його необхідно обробити Ансерглоб EG 62 (витримка становить 3-6 годин).

Приготування розчинної суміші

Розчин готується дуже просто - суху суміш поступово додають в воду (на 1 кг сухої суміші - 220-240 мл води), перемішуючи міксером на низьких оборотах. Маса повинна вийти пастоподібної, без грудочок. Залишити розчин на 5 хвилин, а потім знову перемішати.

Технічні показники

- Вага (кг) - 25;
- Кількість води для приготування розчину на 1 кг сухої суміші (мл) - 220-240;
- Період придатності розчину (годину) - 2;
- Відкритий час експлуатації, не менше (хв) - 20;
- Температура основи при нанесенні суміші (° C) - від +5 до +30;
- Адгезія по відношенню до бетону (МПа) - 0,75.

Область применения
приклеивание утеплителя

ВідгукиСуміш клеюча для утеплювача (ППС та МВ) Ансерглоб (Anserglob) ВСХ-39, 25 кг

Залишити свій відгук


Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас немає списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення

Область применения
приклеивание утеплителя
приклеивание утеплителя
приклеивание утеплителя
Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області