Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38 (067) 480 90 67

+38 (044) 337 23 82

Графік роботи:

Пн-Пт 9:00-18:00

Каталог товарів

Гідробар'єр BudMonster (сірий), 1,5 * 50 (75м.кв.)

Код товару: 11205
В наявності
Ціна: 333,74 грн
- +

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення - від 1000 грн
Тех. документація
Опис товару

Гідробар'єр BudMonster (сірий), 1,5 * 50 (75м.кв.)

Гідробар'єр являє собою два шари плівки, які знаходяться з обох сторін армуючої поліпропіленової сітки, що робить даний матеріал чудовим гідроізолятором. Така плівка без будь-яких видимих ​​зусиль переносить механічні навантаження різної сили, які не розриваючись і не розтягуючись при цьому.

Якщо ви хочете забезпечити своєму даху відмінну герметичність і максимальний рівень захисту від різних видів атмосферних опадають, а також вологи і пилу, які потрапляють сюди з житлових приміщень, то використовуйте для цього Гидробарьер BudMonster.


Галузь застосування

Така гідробар'єрна плівка може бути використана на всіляких різновидах скатних покрівель, що володіють якісними системами вентилювання приміщення, як на її утеплених, так і на звичайних «холодних» варіантах дахів. Цей матеріал досить універсальний, тому використовується на покрівлях, покритих не тільки за допомогою шиферу, а й різних різновидів спеціальної плитки, наприклад, керамічної.

Гідробар'єр виступає також захисним шаром підпокрівельного простору не тільки від дощу або снігу, а й від конденсату, який накопичується на внутрішній частині підпокрівельних матеріалів, потрапляючи сюди з вулиці і внутрішніх приміщень.

Монтаж гідробар'єрних шару

Як і при проведенні всіх інших робіт під час прокладання гідробар'єрних плівки необхідно діяти відповідно до строго встановленими правилами:

- Закріплення матеріалу в області крокв в нахлест. Для його якісного кріплення застосовуйте спеціальні скоби або цвяхи з нержавіючого металу, головка яких має плоску форму. Для полегшення цього завдання використовуйте направляючу смужку, розташованої на 12 см відстані від зовнішньої сторони краю плівки. не варто забувати про необхідний міжкроквяному просторі, що становить 1,2 м і граничної висоті просідання самого прокладається матеріалу (2 см);

- Обов'язково встановіть кроквяні контррейки для більш якісного кріплення плівки. для цього використовуйте матеріал, що має перетин 3х5;

- Не можна укладати плівку на опалубку або інші настили, оскільки це призведе до миттєвої псування шару гідробар'єру. Відстань між покрівлею і плівкою має становити від 2 до 4 см;

- Якщо вам потрібна якісна вентилювання покрівлі, то залиште між коником і прокладається матеріалом зазор розміром більше ніж 5 см.

ВідгукиГідробар'єр BudMonster (сірий), 1,5 * 50 (75м.кв.)

Залишити свій відгук


Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас немає списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення

Додаткові послуги Перейти в розділ
Доставка товара

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вивезення будівельного сміття

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Вантажоперевезення

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Кредитування

Здійснюємо доставку товару замовленого на нашому сайті по Києву та Київській області

Как бы вы хотели с нами связаться?