Клей, пінопласт ...
Телефонуйте нам:

+38(044) 390 09 33

+38(067) 480 90 67

Графік роботи:

Пн.-Пт. : 9:00-18:00

Сб. : 9:00-13:00

Каталог товарів

Антисептик дерево-захисний Vasco Antiseptik AQUATEX, 9 л (декоративний)

Код товару: 11858
Під замовлення
Ціна: 1 847,91 грн
Бренд: Васко (Vasco)
- +

Купити оптом

Доставка

Оплата

  • Готівкою при отриманні
  • Безготівковий розрахунок на карту
  • Мінімальна сума замовлення – від 1000 грн
Опис товару

Антисептики для дерева Vasco Antiseptik Aquatex, 9л.

Декоративна дерево - захисна просочення-антисептик.

Кольори: безбарвний - для колеровки в більш ніж 50 кольорів;

Водорозчинний, лессирующая просочення-антисептик для дерева для зовнішніх робіт, для всіх вітчизняних і зарубіжних листяних і хвойних порід деревини. Також антисептик для стін використовується для стійких лессірующіх покриттів зовні приміщень. Містить антисептичні добавки.

Властивості:

• Підкреслює природну текстуру дерева.
• Створює прозоре довговічне захисно-декоративне покриття.
• Розбавляється водою.
• Має атмосферостійкі, грязеотталкивающие властивості.
• Світлостійка.
• При нанесенні на стіни антисептик не утворює крапель і патьоків.
• Захищає від цвілі, грибків і моху.

Галузь застосування:


Антисептики використовуються для покриття всіх дерев'яних поверхонь зовні: дерев'яні панелі і фасади, конструкції з колод і бруса, вагонка, стіни і паркани, елементи садової архітектури і т.п. Чи не придатна в якості покриття для паркету та дощатої підлоги

Технічні характеристики:

Витрата на 1 шар: Близько 13 м² / л, в залежності від структури підстави. Точний витрата визначається шляхом пробного нанесення на об'єкті.
Спосіб нанесення антисептика на стіни: Наноситься пензлем або маховою кистю для акрилових фарб.
Час висихання: Від пилу 2 години, до відлипу 4 години, між шарами 12 годин при температурі + 20 ° С і відносній вологості бл. 60%.
Склад: 100% акрилова дисперсія, пігмент, вода, антисептичні добавки.
Щільність: Ок. 1,0 г / см3 в залежності від кольору.
Колір: безбарвний, а також готові кольору: тик, дуб, сосна, горіх, палісандр, махагон, білий. Також може тонуватися по каталогам для дерев'яних покриттів.
Зберігання: В сухому, прохолодному, захищеному від морозу місці в герметично закритій тарі при температурі вище плюс 5 ° С, але не більше плюс 30 ° С. Термін зберігання 2 роки від дати виготовлення.
Тара 9л.

Інструкція із застосування:

Умови при фарбуванні
Офарблювана дерев'яна поверхня повинна бути сухою, з відносною вологістю не більше 13-18%. Температура повітря, просочення і поверхні повинна бути в межах від + 8 ° С до + 30 ° С; відносна вологість повітря не більше 80%. Уникати дії вітру і прямих сонячних променів.

Попередня підготовка:

Основание должно быть чистым, сухим, прочным, обезжиренным, очищенным от смолы, плесени и грибков, мха, старых покрытий. Поверхность зашлифовать. Внешние деревянные элементы, подверженные гниению и поражению грибком, синевой обработать 2 раза грунтом для дерева. Тропические породы древесины или богатые смолой и липкие деревянные поверхности основательно очищают нитрорастворителем и оставляют хорошо выветриться. Засмолки необходимо выжечь. Канты округлить.
Посеревшую древесину полностью удалить механически до "здорового" основания. Покрываемое основание или прочные, старые покрытия проверить на совместимость с новым материалом.
Далее необходимо учесть конструктивную защиту древесины снаружи. При неудовлетворительной конструктивной защите возможны повреждения покрытия.

нанесення:

Перед використанням ретельно перемішати (для зручності нанесення додати до 10% води). Для шорстких поверхонь деревини краще використовувати темні тони для вирівнювання кольору. Тропічні породи деревини ретельно промити нітроразбавітелем або очистити сухі пори латунної щіткою. Листяні і хвойні породи деревини, піддані ураженню синьою гниллю обробити безбарвним антисептиком для стін Vasco Antiseptik AQUATEX. На добре висохлу поверхню нанести 2 шари лессірующей просочення Antiseptik AQUATEX. На дерев'яні деталі або
конструкції, схильні до сильним погодних впливів нанести ще одне фінішне покриття лессірующей просоченням.

Необхідно врахувати, що інтенсивність кольору підвищується з кожним нанесеним шаром. Цвітну просочення можна замінити безбарвної. Для збереження довгострокової гарантії необхідно щороку контролювати покриття на можливі пошкодження і, при необхідності, усувати їх за всіма правилами. При нанесенні партій з різними номерами їх необхідно перемішати між собою. Всі тони можна змішувати між собою, а також освітлювати за допомогою безбарвної просочення.
Очищення інструментів: Відразу після закінчення робіт інструменти промити водою, при необхідності з додаванням побутових миючих засобів.

Безпека:

Зберігати в недоступному для дітей місці. Небезпечно для здоров'я, при ковтанні є ймовірність пошкодження легенів. Повторний контакт може викликати сухість шкіри або розтріскування шкіри. Може викликати алергію при контакті зі шкірою. Під час нанесення забезпечити гарне провітрювання. У разі потрапляння в очі або на шкіру відразу промити водою.

Бренд
Васко (Vasco)

ВідгукиАнтисептик дерево-захисний Vasco Antiseptik AQUATEX, 9 л (декоративний)

Додати відгук до товару

Розрахунок матеріалів БЕЗКОШТОВНО

Завантажте список і наш менеджер розрахує точну кошторис за матеріалами.

Drag&Drop
або
У вас нема списку товарів?

Напишіть його і наші фахівці прорахують Ваше замовлення

Лазур алкідна для дерева Ролакс Premium, 0,75 л Лазур алкідна для дерева Ролакс Premium, 0,75 л

63,19 грн

Під замовлення
Лазур алкідна для дерева Ролакс Premium, 2,5 л Лазур алкідна для дерева Ролакс Premium, 2,5 л

187,90 грн

Під замовлення
Бренд
Ролакс
Ролакс
Teknos